Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 23 гостя.

 відеокоференції

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Увага! Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Окружному адміністративному суді міста Києва.

З 2 липня змінюються платiжнi реквiзити для перерахування судового збору

Головне управління Державної казначейської служби України у м.Києві повідомляє, що змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Повідомляємо, що з 2 липня 2018 року вводяться в дію розрахунки з реквізитами банку отримувача – Казначейство України (ЕАП), код банку (МФО) 899998. Рахунки з кодом банку (МФО) 890019 будуть діяти до 02.07.2018

 

Суд розглянув справу щодо наявності підстав для люстрації Романа Труби

Сьогодні Окружним адміністративним судом міста Києва було завершено розгляд справи №826/14960/18 за позовом Юрія Македона до Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції України щодо визнання протиправною бездіяльності відповідачів у непроведенні належним чином перевірки щодо поширення вимог Закону України «Про очищення влади» на Директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу.

 

До суду надійшов позов щодо декларування Ситником земельної ділянки у Севастополі

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов ТОВ «Юридична компанія «Студія права» до Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника щодо його Декларацій за 2015, 2016, 2017 роки.

Зокрема, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Директора НАБУ, яка виразилась у неподанні ним щорічних Декларацій за       2015, 2016, 2017 роки з достовірними відомостями про право власності на земельну ділянку  у місті Севастополі.  Також позивач просить зобов’язати відповідача – Директора НАБУ Артема Ситника вчинити дії з подання відповідних щорічних Декларацій  з достовірними відомостями, в частині права власності на дану земельну ділянку.

 

Суд ухвалив рішення у справі щодо проходження Артемом Ситником спеціальної перевірки

Судом 2 листопада 2018 року було завершено розгляд справи №826/10323/16 за позовом ТОВ «Юридична компанія «Студія права» до ДФС України щодо надання податковим органом завідомо неправдивої інформації з висновком про достовірність відомостей декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Ситника A.C. під час проходження ним спеціальної перевірки в межах участі у конкурсі на посаду Директора НАБУ.

 

До суду надійшов позов від Групи компаній «АІС» до АРМА

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ТОВ «АИС ТРАНС АВТО», ТОВ «АІС СТОЛИЦЯ ТРЕЙД» та інших позивачів до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, третя особа – ТОВ «ЖК Воздвиженка».

 

Відбулося підготовче засідання за позовом Насірова щодо поновлення його на посаді Голови ДФС

В Окружному адміністративному суді міста Києва  відбулося підготовче засідання у справі за позовом Романа Насірова до Кабінету Міністрів України та Державної фіскальної служби України щодо поновлення позивача на посаді Голови ДФС.

 

 

Суд задовольнив позов депутата Рябчина і визнав бездіяльність Голови ВРУ Парубія

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши  адміністративну справу у порядку письмового провадження, ухвалив рішення – визнати протиправними дії та бездіяльність Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Відповідне рішення було ухвалено за позовом народного депутата Олексія Рябчина. Зокрема, суд визнати протиправною бездіяльність Голови парламенту  у вигляді не оголошення, не поставлення на голосування поданих позивачем до повторного другого читання пропозицій до законопроекту  «Про ринок електричної енергії України» та ненадання йому можливості на пленарному засіданні виступити по їх суті. Окрім цього, суд визнав протиправними дії Голови Верховної Ради України Андрія Парубія у вигляді поставлення на голосування пропозиції перейти до голосування в цілому Проекту Закону «Про ринок електричної енергії України» без завершення розгляду всіх пропозицій.

Суд просять скасувати рішення держреєстратора про перебування Верховного Суду України у процесі припинення

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Верховного Суду України до державного реєстратора щодо перебування ВСУ у процесі припинення.

 

Суд відмовив у задоволенні позову щодо скасування Рішення НАЗК про роз’яснення до закону «Про запобігання корупції»


Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув по суті адміністративну справу за позовом до  Національного агентства з питань запобігання корупції. Зокрема, суд просили скасувати Рішення НАЗК, яким було затверджено «Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» щодо необхідності попередньо встановлених фактів порушення антикорупційного законодавства, а саме декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення, Нацагенством  у ході повної перевірки декларації особи для порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, що  передбачені статтями 366-1 та 368-2 Кримінального кодексу України.

 

До уваги представників сторін та відвідувачів суду! 15 жовтня – вихідний день

Відповідно до Указу Президента України 14 жовтня – це День  захисника України – державне свято та вихідний день. Оскільки цього року14 жовтня – це неділя, то відповідно до законодавства він переноситься  на найближчий наступний пiсля нього робочий день, тобтo на 15 жовтня. 
 15 жовтня 2017 року Окружний адміністративний суд міста Києва працювати не буде.

 

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Тетяна Балась провела для учнів «урок справедливості»

Окружний адміністративний суд міста Києва долучився до Всеукраїнської акції «Урок Справедливості», організованої  Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України за підтримки програми USAID «Нове правосуддя». Акція була проведена з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Тетяна Балась провела для учнів початкової школи уроки, які були присвячені темі правосуддя.

 

Привітання голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка з Днем юриста

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем юриста!

Щоденно Ваша робота потребує надмірної наполегливості, адже на кожного з Вас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок. Сьогодні в Україні відбуваються численні реформи  і діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.