Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

 відеокоференції

Контакт-центр суду 0-800-501-492

«Судова влада залишається відстороненою від будь-яких політичних процесів у країні», - суддя-спікер ОАСК Богдан Санін

У процесі здійснення судочинства суд залишається аполітичним по відношенню до сторін та учасників процесу. На цьому наголосив суддя-спікер Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін у коментарі для телеканалу «Україна». «Судова влада діє виключно в межах закону та залишається неупередженою до всіх учасників процесу і справи, що стосуються діяльності тієї чи іншої політичної партії, не є виключенням.  Розглянувши справу, суд ухвалює законне та обґрунтоване судове рішення, обов’язкове до виконання», - пояснив суддя.

Суд 15 лютого розгляне позов Ігоря Мосійчука щодо міністерських повноважень в Уляни Супрун

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у  адміністративній справі за позовом Ігоря Мосійчука до в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра. Суд ухвалив здійснювати розгляд за правилами спрощеного позовного провадження і призначив справу до судового розгляду по суті на 15 лютого. Окрім цього, Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав відповідача - в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун подати до суду всі матеріали, на підставі яких її було призначено на посаду, а також пояснення щодо наявності у неї іншого, ніж українське, громадянства.

 

Суд просять встановити відсутність у Уляни Супрун міністерських повноважень

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Ігоря Мосійчука до в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра. Позивач просить суд встановити відсутність у Уляни Супрун компетенції (повноважень), передбаченої, зокрема, але не виключно, статтею 44 Закону України «Про Кабінет міністрів України»,  пунктом 10 Положення про Міністерство охорони здоров’я, затверджене відповідною Постановою Кабміну. Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

 

Суд задовольнив позов Сергія Власенка щодо розпорядження про заборону депутатських відряджень у пленарні тижні

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про часткове задоволення адміністративного позову народного депутата Сергія Власенка до Голови Верховної Ради України щодо визнання протиправною заборони депутатських відряджень у пленарні тижні. Розгляд даної справи тривав з березня 2018 року.

 

Привітання голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка з Новим роком

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із наступаючим Новим роком!

Нехай 2019 рік буде сповнений приємними враженнями і радісними подіями, а також стане чудовою можливістю продовжити успішні починання. Бажаю, щоб наступний рік приніс добробут і успіх, надав сили для досягнення найамбітніших цілей, а наполегливість і цілеспрямованість допомогли здійснити найзаповітніші мрії.

Супрун vs Амосова: Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва порадила Супрун вивчити назву суду та нагадала про кримінальну відповідальність за невиконання судових рішень

24 грудня 2018 року Уляною Супрун у мережі Facebook поширено допис, у якому не лише було висловлено незгоду з одним із прийнятих судом рішень, але й публічно звинувачено суддю, який його прийняв, та власне, весь колектив Окружного адміністративного суду міста Києва у здійсненні «суддівського свавілля».

Шостий ААС залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо встановлення тарифів на утримання будинків та прибудинкової території

Шостий апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляційну скаргу Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо встановлення тарифів на утримання будинків та прибудинкової території. Зокрема, Шостий ААС розглянувши апеляційну скаргу та дослідивши матеріали справи, залишив її без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

 

До суду надійшов позов щодо міністерських повноважень в Уляни Супрун

До Окружного адміністративного суду міста  Києва надійшов позов від Віталія Купрія до виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра. Зокрема, позивач просить суд визнати відсутньою в Уляни Супрун компетенції (повноважень) Міністра охорони здоров’я України, передбаченої, зокрема, статтею 44 Закону України «Про Кабінет міністрів України» та пунктом 10 Положення про Мінохорони здоров’я, затверджене Постановою Кабміну від 25 березня 2015 року.

 

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк вітає колег з професійним святом – Днем працівників суду

Шановні колеги, прийміть мої щирі привітання та побажання з нагоди професійного свята.

Від усіх, хто працює у судовій системі залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, збереження у суспільстві миру та спокою. Щодня Ви своєю відповідальною роботою сприяєте утвердженню принципу верховенства права, а також робите вагомий внесок в розбудову України, як правової, демократичної, європейської держави.

 

Суд визнав нечинними окремі пункти постанови Уряду щодо обмеженого переліку підстав для перерахунку пенсій військовим пенсіонерам

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув по суті адміністративну справу за позовом до Кабінету Міністрів України щодо визначення обмеженого переліку підстав для перерахунку пенсій військовим пенсіонерам. Розгляд даної справи тривав з березня нинішнього року.

Судебно-юридическая газета: Окружной административный суд Киева пояснил мотивы решения о восстановлении в должности Романа Насирова

Почему коллегия судей ОАС г. Киева признала незаконным распоряжение КМУ об увольнении Романа Насирова с должности главы ГФС

Окружной административный суд Киева пояснил мотивы решения о восстановлении в должности Романа Насирова

Председательствующая в деле об увольнении Романа Насирова судья Окружного административного суда Киева Наталья Клименчук предоставила «Судебно-юридической газете» комментарий, в котором пояснила мотивы решения суда об отмене распоряжения Кабмина об увольнении Р. Насирова с должности главы Государственной фискальной службы.

 

Суд визнав протиправними дії Ситника і Лещенка щодо розголошення інформації про Пола Манафорта

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув по суті адміністративну справу за позовом народного депутата Борислава Розенблата до Директора НАБУ Артема Ситника та до народного депутата Сергія Лещенка, розгляд якої тривав з жовтня 2017 року. Рішенням суду від 11 грудня 2018 року адміністративний позов народного депутата Розенблата задоволено частково.

 

Суд ухвалив рішення про поновлення Романа Насірова на посаді Голови ДФС

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув по суті адміністративну справу за позовом Романа Насірова до Кабінету Міністрів України та Державної фіскальної служби України, розгляд якої тривав з лютого 2018 року.

Так, рішенням суду від 11 грудня 2018 року адміністративний позов було задоволено повністю. Зокрема, визнано протиправним та незаконним Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року «Про звільнення Насірова Р.М. з посади Голови Державної фіскальної служби України».

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.