Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 відеокоференції

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Судді ОАСК пройшли кваліфікаційну підготовку Національної школи суддів України

Судді Окружного адміністративного суду міста Києва завершили підвищення кваліфікації в Національній школі суддів України за програмою для суддів окружних адміністративних судів.

 

 

 

Воєнний стан в Україні продовжено на 90 днів

Парламент продовжив дію воєнного стану та проведення загальної мобілізації з 05 години 30 хвилин 19 лютого 2023 року строком на 90 діб.

 

 

До уваги сторін судового процесу!

Нагадуємо, що, відповідно до положень  закону № 2825-IX, з 15 грудня 2022 року Окружний адміністративний суд міста Києва припинив прийом процесуальних документів по справах, які перебували у його провадженні.

 

 

Співчуття рідним та близьким загиблих під час трагедії у Броварах

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих в трагедії, що сьогодні в Броварах забрала життя 16 людей…

Невимовний біль за обірвані життя дітей, які ще зранку йшли до садочка пізнавати світ, керівників МВС, які на гвинтокрилі летіли у відрядження, мешканців Броварів, які на момент трагедії були в приміщенні та поблизу садочка.

 

У 2022 році судді ОАСК розглянули 21,5 тис. справ

З 1 січня по 14 грудня 2022 року судді Окружного адміністративного суду міста Києва розглянули 21,5 тис справ, 17,5 тис. з яких (82%) було вирішено на користь позивачів. Стабільно високий відсоток задоволених позовів (не менше 80%) характерний для всього 15-річного періоду діяльності суду.

 

Розпочав роботу ХІХ позачерговий з'їзд суддів України

Судді Окружного адміністративного суду міста Києва Руслан Арсірій та Олександр Кармазін беруть участь у ХІХ позачерговому з'їзду суддів України, який розпочав сьогодні свою роботу.

 

 

Привітання голови суду Павла Вовка з прийдешніми новорічно-різдвяними святами

Цьогоріч свято Нового року та Різдва Христового ми зустрічаємо з щирими сподіваннями та великою надією на Перемогу. Боротьба з ворогом триває, але єдність, мужність та витривалість українців не залишає йому жодних шансів. Ми працюємо, волонтеримо, допомагаємо армії, встановлюємо ялинки незламності та підтримуємо святкові традиції попри всі труднощі воєнного часу.  

КИЇВ-FM вибачився перед суддями ОАСК за некоректні висловлювання ведучого

«КП «Радіостанція «Голос Києва» приносить свої офіційні вибачення суддям Окружного адміністративного суду міста Києва за некоректні слова ведучого радіостанції», - йдеться в повідомленні на порталі Київ Media.

З початку грудня ОАСК видав 1,2 тис. виконавчих листів в адміністративних справах

З 1 по 14 грудня 2022 року Окружним адміністративним судом міста Києва підготовлено та видано 1,2 тис.  виконавчих листів в адміністративних справах, при цьому 2/3 з них стосувались справ щодо соціального захисту, загальнообов’язкового пенсійного та соціального страхування.  

 

Голова ОАСК Павло Вовк прокоментував проблемні питання реалізації нового закону та передачі справ

«Змістовно ліквідація суду може означати, що у правовій державі допускається ухвалення політично мотивованих рішень всупереч норм і положень чинного законодавства. Такий підхід матиме лише негативні наслідки», - голова ОАСК Павло Вовк прокоментував "Судово-юридичній газеті" практичні моменти реалізації нового закону.

З Днем працівників суду!

В день професійного свята ми підводимо підсумки нашої діяльності, які є невід'ємною  складовою оцінки  ефективності роботи суду. Сьогодні вступив в дію Закон України, відповідно до якого  ОАСК припиняє здійснювати правосуддя, однак, це жодним чином не позбавляє нас можливості говорити про результати 15-річної роботи професійного колективу суддів і працівників апарату суду. 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян