Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 2 користувача і 19 гостей.

Користувачі на сайті

  • mostova
  • kyyanichenko

 відеокоференції

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Про роботу ОАСК в період карантину

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до 30 квітня 2021 року. Окружний адміністративний суд міста Києва продовжує здійснювати правосуддя та повідомляє про особливості роботи суду в цей період.

Щодо ініціативи Президента України про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва

Сьогодні на офіційному сайті Президента України розміщено новину, з якої стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський скористався власним конституційним правом щодо внесення до Верховної Ради України законопроекту про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва.

ОАСК просять заборонити УДО вчиняти дії щодо недопуску Олександра Тупицького та Олександра Касмініна до приміщення КСУ

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Олександра Тупицького та Олександра Касмініна щодо недопуску їх до приміщення Конституційного Суду України

Оскарження встановленого Урядом Порядку обміну посвідки на тимчасове проживання - ОАСК відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо часткового оскарження Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання. З відповідним позовом до Кабінету Міністрів України звернулась громадянка Індії.

 

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом партії Шарія до СБУ

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом політичної партії «Партія Шарія» до Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області.

 

 

 

ОАСК відкрив провадження у справі щодо генплану Києва

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо розроблення проекту нового Генерального плану столиці. Відповідачі – Київська міська державна адміністрація та Кабінет Міністрів України.

 

 

 

Ефективність роботи ОАСК у I кварталі: судді задовольнили 73% позовів

Протягом I кварталу 2021 року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло майже 10 тис. справ та матеріалів, що на 20% перевищує показники надходжень аналогічного періоду минулого року. В середньому один суддя щомісяця отримував на розгляд більше 100 справ і матеріалів

Олена Зеркаль позивається до НАЗК через результати перевірки її декларації

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо оскарження результатів повної перевірки декларації. Позивачем зазначена Олена Зеркаль.

 

 

В ОАСК оскаржують обрання одного з членів ВРП

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов Народного депутата України Антона Полякова до XVIII чергового з'їзду суддів України в особі Ради суддів України.

 

 

До ОАСК надійшов позов щодо відеоспостереження у виправних колоніях

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов до Міністерства юстиції України щодо використання відеоспостереження у виправних колоніях.  

 

 

 

ОАСК просять зобов’язати КМУ повторно провести конкурс на посаду голови Державного космічного агентства України

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо конкурсу на посаду голови Державного космічного агентства України (ДКА). Відповідачами вказаної заяви зазначені Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, Національне агентство з питань державної служби України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Кабінет Міністрів України.

Обшуки в ОАСК – жодних доказів детективи НАБУ не вилучили

Сьогодні в приміщеннях Окружного адміністративного суду міста Києва, в черговий раз із порушенням процесуальних норм, працівниками НАБУ проводились обшуки. «Слідчі» дії проводились без мотивованої ухвали суду за двома адресами – по вул.Болбочана, 8 та вул.Великій Васильківській, 81-А.

 

 

ОАСК відкрив провадження у справі щодо запровадження румунської мови у деяких школах Одеської області

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо запровадження румунської мови у деяких навчальних закладах Одеської області.

 

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович