Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 2 користувача і 16 гостей.

Користувачі на сайті

  • mostova
  • kyyanichenko

 відеокоференції

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Оскарження оголошення конкурсу на посаду голови Митниці – до суду надійшов ще один позов

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо скасування розпорядження Кабінету Міністрів України про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби. Позивач просить визнати протиправними дії Комісії з питань вищого корпусу державної служби, що полягали в порушенні строків початку проведення конкурсу на заняття вакантної посади Голови Митниці. 

Суд просять скасувати рішення З’їзду, яким Павла Луцюка обрано членом ВККС

До Окружного адміністративного сулу міста Києва надійшов позов щодо скасування рішення З’їзду адвокатів України згідно з яким, Павла Луцюка було обрано членом  Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

 

Суд просять заборонити посадовим особам ВККСУ представляти інтереси Комісії на підставі довіреностей, виданих Козьяковим

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова. Цього разу суд просять встановити у Сергія Козьякова відсутність повноважень підписувати довіреності посадовим та службовим особам ВККСУ на представництво інтересів Комісії у судах та інших органах влади.

 

Суд просять заборонити Павлу Луцюку виконувати повноваження члена ВККСУ

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову  щодо заборони Павлу Луцюку виконувати повноваження члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Відповідачем зазначено – Раду адвокатів України.

Заява прес-служби ОАСК щодо відсутності повноважень окремих членів ВККС України

Окружний адміністративний суд міста Києва  щиро цінує ті зусилля та час, які були витрачені ВККС України для підготовки на своєму офіційному сайті коментаря щодо прийнятих судом рішень щодо визнання відсутності у Сергія Козьякова та Станіслава Щотки повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів  України, який за своєю суттю є публічною критикою таких рішень суду.

 

Позов Розенблата до Порошенка та Ситника: суд відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до Президента України Петра Порошенка та Директора НАБУ Артема Ситника. Справа розглядатиметься у спрощеному провадженні без виклику сторін, судові засідання проводитимуться за наявними у справі матеріалами.

 

Суд відкрив провадження щодо заборони виїзду з України для 180-ти топ-чиновників

Окружний  адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Національної поліції, Служби безпеки та Адміністрації Державної прикордонної служби щодо заборони після проведення парламентських та президентських виборів виїзду з України топ-чиновників. Суд розглядатиме справу  у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

 

Надійшов позов до АРМА щодо вертолітного майданчика Януковича

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів, третя особа – ТОВ «Амадеус Ко». Позов стосується передачі для реалізації конгресно-виставкового центру «Парковий» («вертолітний майданчик» екс-президента Віктора Януковича).

 

 

 

 

«Етика у відносинах суддів та адвокатів» - в ОАСК відбувся семінар

Вчора відбувся семінар «Етика у відносинах суддів та адвокатів», що був організований Окружним адміністративним судом міста Києва та Комітетом UNBA NextGen. Спікерами заходу виступили судді Руслан Арсірій, Богдан Санін, Олексій Огурцов, голова NextGen Владислав Білоцький, член Комітету НААУ Діана Назаренко, екс-голова ВКДКА Олександр Дроздов.

 

Суд відмовив у задоволенні позову щодо оприлюднення декларацій Першого заступника Голови СБУ Павла Демчини

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення у справі за позовом ГО «Центр протидії корупції» до Першого заступника Голови Служби безпеки України Павла Демчини щодо не поданням ним декларацій, а саме  суд відмовив позивачу у задоволенні його позовних вимог.

 

Суд визнав відсутність у Сергія Козьякова та Станіслава Щотки повноважень членів ВККС України

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяви про забезпечення позову, які надійшли від Сергія Остапця та Олександра Кротюка, прийняв рішення їх задовольнити.

Розенблат позивається до Порошенка та Ситника

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов народного депутата Борислава Розенблата до Президента України Петра Порошенка та Директора НАБУ Артема Ситника.

Позивач просить суд встановити відсутність у Президента України повноважень щодо призначення Директора Національного антикорупційного бюро України. 

 

Щотка vs Остапець: суд ухвалив рішення щодо заяви про забезпечення позову

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову щодо зупинення дії наказу Голови ДСАУ згідно з яким,  зокрема, Сергія Остапця призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів, ухвалив відмовити у її задоволенні.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.