Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

 відеокоференції

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга – «Богдан» до Міносвіти

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга –«Богдан» до Міністерства освіти і науки України щодо оскарження конкурсного відбору проектів підручників. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.

Новіков оскаржує своє звільнення з НАБУ: вважає, що воно підписане особою, яка не має відповідних службових повноважень

Володимир Новіков просить суд поновити його на посаді у НАБУ, а також визнати протиправним та скасувати розпорядження про його звільнення з Бюро, датоване груднем 2020 року, за підписом А.Ситника. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

 

 

 

ОАСК просять скасувати фіксовану ціну на електроенергію, встановлену Урядом для побутових споживачів

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабінету Міністрів України щодо оскарження окремих положень Постанови, якою було встановлено фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів на рівні 1,68 грн. за 1кВт⋅год. 

 

 

В ОАСК пройшли спільні тактико-спеціальні навчання Служби судової охорони

Сьогодні в Окружному адміністративному суді міста Києва співробітники Територіального управління Служби судової охорони міста Києва та Київської області провели спільні тактико-спеціальні навчання.

 

 

 

«Голос» позивається до НАЗК: ОАСК вирішує питання відкриття провадження у справі

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов політичної партії "Голос» до Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

 

 

 

ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження конкурсу на посаду керівника ЗАлК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження оголошення Фондом державного майна України конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат». Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження.

 

Оскарження впровадження Урядом електронного реєстру будівельної діяльності – ОАСК відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом жителя Полтави до Кабінету Міністрів України. Нагадаємо, позивач просить суд скасувати запроваджену Урядом першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. 

 

Позов «Рошен» до КМДА – ОАСК вирішує питання відкриття провадження у справі

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» до Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА.

 

 

 

ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження створення Морської адміністрації

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Профспілкової організації міста Миколаєва «Сильні разом» до Кабінету Міністрів України. 

 

 

 

Справа про невідповідність діяльності «Голос.ЮА» закону про декомунізацію: ОАСК призначив судове засідання

Окружний адміністративний суд міста Києва призначив підготовче судове засідання у справі за позовом ТОВ «Голос.ЮА» до Міністерства юстиції України на 1 березня 2021 року.

 

 

 

ОАСК просять заборонити Фонду держмайна проводити конкурс на посаду керівника ЗАлК

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов до Фонду державного майна України щодо оскарження оголошення конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат».

 

 

Оскарження обмежень МОН при вступі на правничу магістратуру – ОАСК відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства освіти і науки України щодо обмежень, встановлених  стосовно вступу на правничу магістратуру. Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

 

 

В ОАСК оскаржується впровадження Урядом електронного реєстру будівельної діяльності

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов жителя Полтави до Кабінету Міністрів України. Позивач просить суд скасувати запроваджену Урядом першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

 

Видавництво «Навчальна книга – «Богдан» позивається до Міносвіти

Видавництво «Навчальна книга –«Богдан» позивається до Міністерства освіти і науки України щодо оскарження конкурсного відбору проектів підручників. Відповідний позов разом із заявою про його забезпечення зареєстровані канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович