Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

 відеокоференції

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом профспілки «Укрпатент» до Кабінету Міністрів України

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Первинної профспілкової організації працівників сфери інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) до Кабінету Міністрів України.

 

ОАСК визнав протиправним зменшення розміру одноразової грошової виплати учасникам бойових дій

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом жителя Сумської області до Кабінету Міністрів України. Позивач звернувся до суду, зазначаючи в своїй заяві про незаконність зменшення учасникам бойових дій розміру щорічної одноразової виплати до 5 травня у 2022 році з 9 670 грн. до 1 490 грн.

Судочинство в умовах енергетичної кризи: як не допустити зупинення роботи судів?

Ситуація, яка на сьогодні склалась в енергетичній сфері, потребує оперативних рішень та нових підходів, які б унеможливлювали зупинення здійснення правосуддя під час війни.

 

 

ОАСК відкрив провадження у справі щодо зон охорони Національного музею народної архітектури та побуту України

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом заступника Генерального прокурора (в інтересах держави) до Міністерства культури та інформаційної політики України. 

 

 

ОАСК просять зобов’язати АМКУ провести дослідження ринку розробки документації із землеустрою

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Антимонопольного комітету України. Позивачка просить суд визнати протиправною бездіяльність АМКУ щодо неналежного дослідження ринку розробки документації із землеустрою та зобов’язати АМКУ провести таке дослідження.

До уваги сторін судового процесу!

У зв’язку з відсутністю води і світла внаслідок пошкодження ворогом критичної інфраструктури столиці Окружний адміністративний суд міста Києва по вул. Велика Васильківська, 81А сьогодні працюватиме дистанційно.

За адресою вул. Петра Болбочана, 8 працюємо у штатному режимі.

Про всі зміни у роботі суду будемо повідомляти додатково.  

 

ОАСК просять заборонити ГО «Всеукраїнський рух по боротьбі з фашизмом «Патріоти – за життя»

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції до ГО «Всеукраїнський рух по боротьбі з фашизмом «Патріоти – за життя».

 

Профспілка «Укрпатент» позивається до Кабінету Міністрів України

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов Первинної профспілкової організації працівників сфери інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) до Кабінету Міністрів України.

 

 

Заява пресслужби ОАСК щодо низькопробного сюжету зашкварених «Схем»

17 листопада 2022 року в засобах масової інформації з’явився сюжет, в якому суддів Окружного адміністративного суду міста Києва звинувачують у нібито причетності до реалізації ворожого сценарію. 

 

 

Воєнний стан в Україні продовжено до 19 лютого 2023 року

Парламент продовжив дію воєнного стану до 19 лютого 2023 року. Народні депутати України у середу, 16 листопада, затвердили відповідний Указ Президента України.

 

У жовтні до ОАСК через месенджери надійшло понад 2 тис. запитів від сторін судового процесу

Протягом жовтня 2022 року Окружним адміністративним судом міста Києва опрацьовано понад 2 тис. запитів, що надійшли від учасників справ через повідомлення Telegram та Viber. В середньому це понад 100 запитів щодня. 

 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян