Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Порядок видачі

Право на отримання копії судового рішення, відповідно до ст. 167  Кодексу адміністративного судочинства України мають:

  • сторона у справі;
  • представник сторони;
  • інші особи, що брали участь у справі;
  • особа,  яка  не  брала участі у справі,  але щодо якої суд вирішив питання про її права, свободи, інтереси чи обов'язки.

На вимогу особи, що має право на отримання копії судового рішення, суд у цей самий  день видає копію постанови (або її вступної та резолютивної частин) чи ухвали суду. У разі проголошення в судовому  засіданні лише вступної та резолютивної частин постанови суд повідомляє час, коли особа може  одержати  копію постанови  в повному обсязі.

Якщо особа, що має право на отримання копії судового рішення не була присутня у судовому засіданні, копія судового рішення надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом  трьох днів з дня його ухвалення чи складення у повному обсязі або у разі їх звернення вручаються під розписку безпосередньо в суді. 

Якщо під час розгляду справи брав участь представник, копія  рішення  надіслана представникові вважається надісланою й особі, яку він представляє.

Кодексом адміністративного судочинства України, крім направлення судового рішення через відділення зв’язку, також передбачено направлення електронною поштою, або факсимільним зв’язком.

Відповідно до ст. 15-1 Кодексу адміністративного судочинства України видача судових рішень здійснюється на підставі наявних у автоматизованій системі документообігу суду даних.

Відповідно до пункту 13.8 Інструкції з діловодства в апеляційних і місцевих адміністративних судах для отримання копії судового рішення в приміщенні суду, особа, що має право на її отримання, повинна звернутись до канцелярії суду з відповідною письмовою заявою. У разі подання заяви представником необхідно додати документ, який підтверджує повноваження представника.

Копія судового рішення засвідчується суддею (суддею-доповідачем) або головою суду.

Після повернення справ із судів апеляційної чи касаційної інстанції копії судових рішень цих судів видаються судом першої інстанції.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович