Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду 22 липня 2014 року м. Київ № 826/7968/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А
про закінчення підготовчого провадження
і призначення справи до судового розгляду
  22 липня 2014 року    м. Київ   № 826/7968/14 
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянський К.М., ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами

за позовом   Серіданга Казіма
до  Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України
про   визнання бездіяльності та дій протиправними, зобов’язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Серіданг Казім звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України про визнання бездіяльності та дій протиправними, зобов’язання вчинити дії.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.07.2014 відкрито провадження в адміністративній справі.
На стадії підготовчого провадження судом вжито всіх заходів для забезпечення всебічного, об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку. Суд дійшов висновку про можливість закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.
Керуючись положеннями статей 110, 121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду у судовому засіданні на 30.07.2014 о 10:00 год. в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул.    Командарма Каменєва 8, корпус 1, зал судового засідання №    2.
2. В судове засідання викликати повноважних представників сторін.
3. Витребувати від позивача:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.
4. Витребувати від відповідача:
- належним чином засвідчені копії матеріалів виконавчого провадження №42266672.
У разі неможливості подання суду документів, що витребовуються ухвалою – надати суду обґрунтовані письмові пояснення із зазначенням поважних причин неможливості їх надання. Всі документи подавати з клопотанням про залучення їх до матеріалів справи.
5. Покласти персональну відповідальність за виконання пункту 4 резолютивної частини ухвали на керівника відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України та попередити його, що в разі ненадання витребуваних судом доказів судом буде вжито відповідних заходів в порядку статті 166 Кодексу адміністративного судочинства України та вирішено питання про притягнення до адміністративної відповідальності згідно статті 134 Кодексу адміністративного судочинства України, статті 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У разі неможливості подання суду документів, що витребовуються ухвалою – надати суду обґрунтовані письмові пояснення із зазначенням поважних причин неможливості їх надання. Всі документи подавати з клопотанням про залучення їх до матеріалів справи.
6. Копії ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Суд звертає увагу осіб, які беруть участь у справі, на необхідність надання суду в судовому засіданні оригіналів документів, що посвідчують особу, та оригіналів документів, що підтверджують повноваження представників, на виконання вимог частини першої статті 127 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її постановлення.
У випадку неможливості з’явитись в судове засідання, сторонам подати відповідне повідомлення, в якому вказати  обґрунтування поважності неможливості з’явитись до судового засідання та надати відповідні докази, що посвідчують поважність причин.

Суддя                                                                          К.М. Кобилянський

 

Роз’яснення прав та обов’язків особі, яка може бути притягнута до адміністративної відповідальності.
Відповідно до ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

Остання середа місяця з 09.00-11.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.