Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

В Окружному адмінсуді міста Києва оскаржуються результати конкурсу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

16 грудня 2015 року о 17.00 відбудеться засідання Окружного адміністративного суду міста Києва у справі за позовом до Конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Генеральної прокуратури України. 

Позивач – екс-прокурор Приморського району м.Одеси Олександр Кузьменко, звернувшись до суду, просить скасувати рішення Конкурсної комісії з відбору кандидатів на заняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі в частині, що стосується  відмови йому в допуску до участі у конкурсі, та зобов'язати вищезгадану конкурсну комісію допустити його до конкурсу. Окремою вимогою позову є зобов’язання членів конкурсної комісії пройти профілактичний медичний огляд у лікаря-офтальмолога.

Слід зазначити, що в провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва на сьогодні перебуває ще дві справи про оскарження рішень Конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Генеральної прокуратури України.

 

Прес-служба ОАСК 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян