Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Повідомлення про судове рішення в адміністративній справі № 826/6803/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А
21 липня 2014 року    м. Київ   № 826/6803/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Вєкуа Н.Г., секретаря судового засідання  Голубничій О.О., розглянувши позовну заяву
за позовом             Сініциної Світлани Леонідівни        
до             Міністерства освіти та науки України        
про          зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

Сініцина Світлана Леонідівна звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Міністерства освіти і науки України  про зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 червня 2014 року відкрито провадження у справі, закінчене підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.
17 липня 2014 року через відділ документального обігу та контролю суду від позивача  надійшла телеграма про зупинення провадження у даній справі до закінчення проведення наукової експертизи відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України №792 від 04.07.2014 року.
Судом встановлено, що на час судового засідання керівництвом Міністерства прийнято рішення про перевірку фактів, наведених у зверненнях громадянки Російської Федерації Сініциної С.Л. щодо текстових запозичень в дисертації Артамонової І.М.
Як вбачається з пояснень Міністерства освіти і науки України на засіданні 26 червня 2014 року Атестаційна колегія Міністерства прийняла рішення на підставі пункту 46 Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 р. № 567, доручити членам Атестаційної колегії утворити групи експертів для виявлення текстових запозичень без посилання на джерело в дисертаціях, авторам яких вже видано диплом доктора наук, у тому числі дисертації Артамонової Інеси Михайлівни, доктора наук із соціальних комунікацій зі спеціальності 27.00.01 “Теорія та історія соціальних комунікацій”. Після підписання та реєстрації наказу, яким будуть затверджені рішення Атестаційної колегії, всі матеріали щодо текстових запозичень в дисертаці Артамонової І.М. будуть надіслані до одного з членів Атестаційної колегії.
Судом встановлено, що клопотання представника позивача є обґрунтованим та розгляд даної адміністративної справи є неможливим без додаткових доказів.
Відповідно до пункту четвертого частини другої ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 156, 158 - 160, 165 КАС України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

У Х В А Л И В:

1. Зупинити провадження у справі № 826/6803/14 за позовом          Сініциної Світлани Леонідівни          до          Міністерства освіти та науки України          про зобов'язання вчинити дії.
2. Зобов'язати сторін повідомити суд про усунення обставин, які зумовили зупинення провадження у справі та подати судові рішення, прийняті за результатами вирішеної справи.

Ухвала набирає законної сили в порядку, визначеному статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України і може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя                                                                                                                   Н.Г. Вєкуа

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович