Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

За участю судді Богдана Саніна відбувся круглий стіл: «Судова практика: вплив на суддівську кар’єру»

Сьогодні за участю судді Окружного адміністративного суду міста Києва Богдана Саніна відбувся круглий стіл, організований Вінницьким апеляційним адміністративним судом України на тему: «Судова практика: вплив на суддівську кар’єру». Захід пройшов за участю судді Верховного суду України Ігора Самсіна, Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко, заступника Голови Вищої ради юстиції Олексія Муравйова, заступника Голови Вищого адміністративного суду Михайла Смоковича, судді Вищого адміністративного суду України Наталії Блажівської, президента Асоціації правників України Дениса Бугая, Голови Вінницького апеляційного  окружного адміністративного суду Віталія Кузьмишина та суддів окружних адмінсудів України.

Учасники обговорили низку актуальних проблем, серед яких – питання ролі судової практики в забезпеченні принципу правової визначеності, ефективності судової влади як складової позитивного іміджу судової гілки влади та впливу судової практики на формування професійної кар’єри судді.

Суддя Окружного адмінсуду міста Києва Богдан Санін зосередив увагу присутніх на проблемі пошуку правильної юрисдикції та визначив орієнтовний перелік спорів щодо яких існують різні погляди на визначення юрисдикції. «Такий перелік на сьогодні включає спори щодо оскарження рішень органів місцевого самоврядування про виділення земельних ділянок, дій Державного архітектурної будівельної інспекції, Державної реєстраційної служби, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і це далеко не всі спори. Без чітких розмежувань повноважень юрисдикції, а також при наявності спорів між юрисдикціями  – не буде позитивного ставлення до роботи всього суддівського корпусу. Люди, які вимушені звертатись до суду, не повинні страждати від невирішеності цього питання», - зазначив суддя Богдан Санін.

На його думку, для вирішення проблеми визначення юрисдикції, необхідно внести зміни до процесуальних кодексів, в частині, що допускає подвійність трактування юрисдикцій, спростити та уніфікувати нормативно-правові акти щодо визначення юрисдикцій, а також не допускати прийняття нових «особливих умов» щодо визначення юрисдикцій.

 

 

 

Прес-служба ОАСК

Фото - Вінницкий апеляційний адміністративний суд

 
 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Тел./факс: +38 (044) 591-55-39

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.