Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк надав відповідь на запит програми "Схеми" щодо причин зустрічі з народним депутатом Олександром Грановським

Голова Окружного адміністративного суду міста києва Павло Вовк надав відповідь на запит програми «Схеми» щодо мети зустрічі з народним депутатом Олександром Грановським: 

 -  Це звичайна робоча зустріч, які щодня можуть відбуватися між представниками однієї чи різних гілок влади і передбачають обговорення нагальних проблем. Одним із таких питань в адміністративному судочинстві на сьогодні залишається питання обрання суддів, в яких закінчився 5-річний термін повноважень, на посади безстроково. Я, як голова суду, відповідно до ст.24 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», представляю суд як орган державної влади у зносинах з іншими органами влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами. Крім того, я занепокоєний ситуацією, яка на сьогодні склалась у суді через не вирішення питання призначення суддів на посади безстроково та негативно позначається на строках розгляду справ, підриваючи довіру до суду в суспільстві.

Зазначу, що до повноважень Комітету з питань правової політики та правосуддя, членом якого є народний Олександр Грановський, окрім всього іншого, належить і питання обрання суддів на посади безстроково. Думаю, не стане новиною той факт, що 2/3 суддів Окружного адміністративного суду міста Києва вже більше року залишаються без повноважень, а по всій Україні ця цифра сягає понад 710 суддів. Але судді не сидять склавши руки. Про наявність проблем із призначенням Парламентом кандидатів на посаду судді безстроково неодноразово звертали увагу Президента України, Голови Верховної Ради України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів як Голова Верховного Суду України, так і Голови вищих спеціалізованих судів. Крім того, на необхідності вирішення питання із довготривалим не призначенням кандидатів на посаду судді безстроково наголошувала і Рада суддів України. Нещодавня моя зустріч із народним депутатом профільного комітету і мала на меті обговорити ситуацію, що на сьогодні склалась у суддівському корпусі.

Не слід забувати, що народні депутати є суб’єктами законодавчої ініціативи і обговорення з ними проблематики недосконалості окремих законодавчих актів та пропозицій щодо необхідності внесення до них змін є нормальною практикою серед органів державної влади. Такі зустрічі як з керівництвом профільного Комітету Парламенту, так і з його членами, а не лише Олександром Грановським, проводяться за моєю ініціативою чи ініціативою інших суддів Окружного адміністративного суду міста Києва не рідко.

Загалом проблем, які потребують обговорення у різних форматах – чи то в рамках круглих столів, чи міжнародних конференцій, чи окремих ділових зустрічей, в нашій країні на сьогодні вистачає. І всі вони передбачають співпрацю представників різних гілок влади, адже тільки в такий спосіб можна досягти ефективної роботи всіх державних органів як злагодженого та дієвого механізму.

Крім того, сьогодні у прямому ефірі телеканалу Newsone я надав вичерпну інформацію з приводу появи у ЗМІ низки повідомлень щодо причин моєї зустрічі з народним депутатом.

 

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Тел./факс: +38 (044) 591-55-39

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.