Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

В ефірі радіо «Голос столиці» судді Окружного адмінсуду міста Києва поділились власним баченням ефективної системи судоустрою

У четвер, 2 червня 2016 року, в ефірі радіо «Голос столиці» судді Окружного адміністративного суду міста Києва Марина Бояринцева та Володимир Донець в прямому ефірі радіо «Голос столиці» розповіли про актуальні проблеми в адміністративному судочинстві та судовій владі загалом, а також поділились власним баченням ефективної судової реформи.   

При обговоренні найголовнішого завдання, якого необхідно досягти в процесі реформування існуючої системи судоустрою, судді зазначили, що усунення можливостей будь-якого впливу інших гілок влади на обрання, призначення та професійну діяльність суддів є однією з важливих умов створення неупередженого та ефективного суду в Україні. 

В контексті обговорення ухваленого вчора Парламентом проекту закону №47234  "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається ліквідація вищих спеціалізованих судів, суддя Володимир Донець звернув увагу слухачів на висновок Венеціанської комісії, у якому зазначено про доцільність збереження Вищого адміністративного суду України. «Функціонування адміністративних судів на сьогодні цілком визнано в розвинених демократичних країнах, адже саме адмінсуди стають на сторону громадянина в частині з’ясування обставин при розгляді позовів проти державних органів», - прокоментував Володимир Донець посилену увагу європейських інституцій до адміністративного судочинства.

За словами судді Марини Бояринцевої, найбільше позовів Окружний адміністративний суд міста Києва отримує до податкових органів. Також найчисленнішими категоріями справ протягом останніх років залишаються спори з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення і соціального захисту громадян та  спори з питань прийняття, проходження і звільнення з публічної служби. Марина Бояринцева надала статистику задоволення позовів фізичних та юридичних осіб судом та зазначила, що такі показники демонструють рівень довіри громадян до адмінюстиції: «У 2014 судді Окружного адміністративного суду міста Києва задовольнили позовні вимоги у 64% винесених постанов, у 2015 році цей показник зріс до 73%», - підсумувала суддя.

 

 

 

Прес-служба ОАСК 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Тел./факс: +38 (044) 591-55-39

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.