Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 11 гостей.

Користувачі на сайті

  • mostova

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Роз’яснення щодо обрання суддів-спікерів в Окружному адміністративному суді міста Києва

У зв’язку з появою у ЗМІ та соціальних мережах публікацій провокативного характеру щодо обрання суддів-спікерів в Окружному адміністративному суді міста Києва, а також підготовкою сюжету програмою «Схеми» з цього приводу, прес-служба суду повідомляє наступне.

Судді Богдан Санін та Марина Бояринцева обрані суддями-спікерами зборами суддів Окружного адмінсуду міста Києва ще в лютому 2016 року. Інформація про їх обрання була розміщена на офіційному веб-сайті суду -http://oask.gov.ua/node/1785. Зокрема, в публікації йшлося: «На зборах суддів, які відбулись 16 лютого 2016 року в Окружному адміністративному суді міста Києва, було обрано суддів спікерів. Ними стали судді Марина Бояринцева та Богдан Санін.

Обрання суддів-спікерів Окружного адміністративного суду міста Києва відбулось на виконання рішення Ради суддів України № 14 від 12 березня 2015 року "Щодо рекомендацій міжнародної конференції "Зміцнення довіри до судової влади через покращення взаємної комунікації". http://rsu.court.gov.ua/rsu/rishennya/qqqdwd/. Для спілкування із суддями-спікерами та отримання їх коментарів представники засобів масової інформації можуть звертатись до прес-служби суду.»

За цей період судді-спікери ОАСК надали низку коментарів, роз’яснень та інтерв’ю як для друкованих та інтернет-видань, так і телевізійних каналів. З метою попередження появи перекрученої інформації з цього приводу прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва закликає засоби масової інформації не вдаватись до штучного ажіотажу навколо питання обрання суддів-спікерів в Окружному адміністративному суді міста Києва та використовувати в своїх матеріалах повідомлення з офіційного веб-сайту суду http://oask.gov.ua/node  та офіційної сторінки суду у мережі Facebook

https://www.facebook.com/%D0%9E%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%B...

Прес-служба ОАСК

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович