Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 7 гостей.

Користувачі на сайті

  • yy

«Українські суди за останні 2 роки стали більш відкритими для діалогу з суспільством», - суддя-спікер Окружного адмінсуду міста Києва Богдан Санін

На цьому наголосив суддя-спікер Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін у своєму виступі під час Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Адміністративна юстиція: європейський напрямок розвитку», що відбулась вчора у Львові. Захід, організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація адміністративних суддів» спільно з Львівським апеляційним адміністративним судом, Львівським окружним адміністративним судом, Львівським національним університетом імені Івана Франка та Українським католицьким університетом, пройшов за участю судді Конституційного суду України Олександра Пасенюка, заступника голови Вищого адміністративного суду України Михайла Смоковича, голови Львівського апеляційного адміністративного суду Сергія Богаченка, голови Львівського окружного адміністративного суду 2007-2016 р.р. Віталія Тертичного, президента Асоціації Європейських Адміністративних суддів Едіта Зеллєра, суддів адмінюстиції різних інстанцій та інших учасників.

Суддя Богдан Санін, розкриваючи питання авторитету судової влади, виокремив низку внутрішніх та зовнішніх чинників, які продовжують негативно позначатись на рівні довіри суспільства до суду. Серед них – нерівномірні навантаження на суддів, невизначеність підсудності окремих категорій справ, невиконання судових рішень, тривале затягування із вирішенням питань призначення суддів на посади безстроково та охорони судів тощо. Окрему увагу він приділив частим випадкам критики, що лунає з вуст політиків і державних діячів в бік суддів та негативно впливає на імідж судової гілки влади. «Замість того, щоб конструктивно працювати, проаналізувати судову статистику та звернути увагу на недоліки у власній роботі, політики вдаються до найлегшого шляху – критики суддів», - зазначив суддя ОАСК Богдан Санін. Разом з тим, він повідомив, що протягом останніх років почала налагоджуватись взаємодія суддів і громадськості. Більшість суддів відкрито спілкуються з суспільством, надаючи роз’яснення та коментарі з актуальних питань, залучаючи громадськість до участі у круглих столах, тренінгах та інших заходах.

В ході конференції учасники окрім питання авторитету судової влади обговорили стан адміністративної юстиції в Україні і перспектив імплементації Угоди про Асоціацію України і ЄС, акцентували увагу на рекомендаціях Ради Європи по зміцненню незалежності та неупередженості судової влади. Також мова йшла про поняття «правничої професії» в контексті судової реформи в Україні та можливі напрямки співпраці з міжнародними організаціями.

 

Прес-служба ОАСК

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Тел./факс: +38 (044) 591-55-39

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.