Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

За участю судді Богдана Саніна обговрено напрямки державної політики з питань захисту інтелектуальної власності

Днями суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін взяв участь у робочій дискусії Громадської ради Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яка була присвячена обговоренню напрямків державної політики з питань  захисту інтелектуальної власності в контексті судової та податкової реформ. Захід пройшов за участю суддів Верховного Суду України та Вищого адміністративного суду України, представників юридичної спільноти та фахівців МЕРТ.

В ході дискусії учасники обговорили питання реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності, визначених у проекті закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України з метою реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності". Окрему увагу також було приділено питанням доступу права на суд, розумних строків розгляду справ у Вищому суді з питань інтелектуальної власності та потреб в нових податкових правилах в рамках вищезгаданого законопроекту.

Суддя Богдан Санін під час своєї доповіді нагадав присутнім, що 2 червня 2016 року було прийнято зміни до Конституції України в частині правосуддя та нову редакцію Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якими передбачено  створення вищих спеціалізованих судів - Вищого суду з питань інтелектуальної власності та Вищого антикорупційного суду. Разом з тим, Богдан Санін звернув увагу на проблему невизначеності юрисдикції спорів, які буде розглядати Вищий суд з питань інтелектуальної власності. «На сьогодні залишаються незрозумілими ряд питань, а саме: чи мають розглядатись Вищим судом з питань інтелектуальної власності спори щодо рішень митних органів після перевірки дотримання законодавства України з питань захисту прав інтелектуальної власності та спори про оскарження рішення про реєстрацію лікарського засобів з використанням винаходу? Чи будуть відноситись до компетенції новоствореного суду справи про адміністративні правопорушення щодо порушень права на об’єкти інтелектуальної власності? Також в Законі чітко не визначено, який саме суд має переглядати рішення ВСПІВ як суд апеляційної інстанції, або суд касаційної інстанції. Окремої уваги заслуговує і питання, яким саме процесуальним кодексом буде керуватись ВСПІВ.  Ці та ще цілий ряд запитань потребують обов’язкового законодавчого врегулювання», - зазначив суддя.

У підсумку Богдан Санін наголосив, що вирішення спільними зусиллями питання чіткого розмежування юрисдикцій не лише забезпечить належну реалізацію принципу доступу до правосуддя, але і сприятиме позитивному ставленню громадськості до роботи судової гілки влади.

 

 

 

 

 

Прес-служба ОАСК

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Тел./факс: +38 (044) 591-55-39

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.