Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 13 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Під час юридичного фестивалю «KROK LAW FEST» студенти університету «КРОК» ознайомились з роботою Окружного адміністративного суду міста Києва

У рамках  практико-орієнтованого юридичного фестивалю «KROK LAW FEST» студенти Університету економіки та права «КРОК» відвідали Окружний адміністративний суд міста Києва, де в якості слухачів взяли участь у судових засіданнях та поспілкувались із представниками апарату суду.
Вісім студентів другого-третього курсів юридичного факультету університету «КРОК» під керівництвом в.о. заступника завідувача кафедри теорії та історії держави і  права Івана Баликіна ознайомились із роботою Окружного адміністративного суду міста Києва. Студенти в якості слухачів взяли участь у судових засіданнях під головуванням колегії суддів Валерія Кузьменка, Руслана Арсірія, Олексія Огурцова. Також вони поспілкувались із начальником відділу забезпечення діяльності Керівника апарату суду та правової роботи Наталією Пенцовою та заступником начальника відділу систематизації законодавства та узагальнення судової практики Юрієм Бондарем щодо внутрішньої організації роботи Окружного адміністративного суду, функціональних обов’язків секретарів судових засідань та роботи суду в цілому.

Студенти подякували представникам суду за просвітницьку екскурсію, консультації, поради і висловили побажання прийти згодом на виробничу практику до Окружного адміністративного суду міста Києва, щоб детальніше ознайомитись з його роботою. Наостанок студенти Університету економіки та права «КРОК» передали подяку представникам суду Наталії Пенцовій та Юрію Бондарю за сприяння та підтримку молодіжних освітніх ініціатив, популяризацію юридичної діяльності та проведення просвітницької екскурсії для учасників практико-орієнтованого юридичного фестивалю «KROK  LAW FEST». Водночас, представники Окружного адміністративного суду зауважили, що також запрошують студентів й інших навчальних закладів на ознайомчі екскурсії до суду.

Прес-служба ОАСК

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.