Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Повідомлення про судове рішення в адміністративній справі № 826/11181/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

28 серпня 2014 року      м. Київ       № 826/11181/14

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Іщук І.О., ознайомившись із позовною заявою і доданими до неї матеріалами

за позовом   Товариства з обмеженою відповідальністю «Скай Кепітал»

до   Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у місті Києві,

Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області

треті особи:

Публічне акціонерне товариство «Фідобанк»,

Товариство з обмеженою відповідальністю «Рорса»,

про  визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Скай Кепітал» звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у місті Києві, Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії.

Ознайомившись із матеріалами справи, суд встановив, що позивач просить визнати протиправними дії та скасувати постанови у виконавчих провадженнях, сторонами в яких є Публічне акціонерне товариство «Фідобанк» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Рорса».

Окрім того, 31.03.2014 р. між Публічним акціонерним товариством «Фідобанк» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Скай Кепітал» укладено договір №6 про відступлення права вимоги.

Частиною другою статті 53 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено можливість вступу у справу третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

З урахуванням вищенаведеного, суд приходить до висновку, що судове рішення, яке буде прийняте під час розгляду справи може вплинути на права та обов’язки Публічного акціонерного товариства «Фідобанк» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Рорса», а тому вважає за необхідне залучити останні до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору, на стороні відповідача та позивача, в порядку ч. 2 ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст.ст. 53, 104-107, 110, 111 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва –

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись суддею Іщуком І.О.

2. Залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Публічне акціонерне товариство «Фідобанк» (01601 м.Київ, вулиця Червоноармійська, будинок 10; ідентифікаційний код 14351016) та залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Рорса» (02068 м.Київ, вулиця Княжий Затон, буд.16-А, офіс 99; ідентифікаційний код 32345048).

3. В порядку підготовки справи до розгляду надіслати копії ухвали про відкриття провадження особам, які беруть участь у справі.

4.          Завершити підготовче провадження у справі та призначити адміністративну справу до судового розгляду в судовому засіданні.

5. Призначити судовий розгляд справи на 17 вересня 2014 року о 11:30 год.

6. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1, зал судового засідання № 64.

7. Явку повноважних представників сторін визнати обов’язковою.

8. Витребувати від позивача:

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;

- всі оригінали доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення з зазначенням поважних причин їх відсутності.

9. Витребувати від:

·          Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у місті Києві:

- оригінали і належним чином засвідчені копії документів (нормативних актів), на підставі яких він діє;

- належним чином завірені матеріали виконавчих проваджень ВП №№ 1669/20, 9526402, 16011586, 23266175, 32365204, 35098834;

·          Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області:

- оригінали і належним чином засвідчені копії документів (нормативних актів), на підставі яких він діє;

- належним чином завірені матеріали виконавчого провадження ВП № 28548116.

10. Запропонувати відповідачам надати письмові заперечення проти позову та всі матеріали, що були або мали бути взяті ними до уваги при прийнятті рішень, вчиненні дій, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.

11. Запропонувати Публічному акціонерному товариству «Фідобанк» та Товариству з обмеженою відповідальністю «Рорса» надати до суду письмові пояснення стосовно заявленого Товариством з обмеженою відповідальністю «Скай Кепітал» позову.

12. Покласти персональну відповідальність за виконання п.п. 7 та 9 резолютивної частини ухвали на керівників Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у місті Києві та Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, довести до їх відома про адміністративну відповідальність за неповагу до суду.

Відповідно до вимог статті 110 Кодексу адміністративного судочинства України, підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі. Суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об’єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку.

Суддя                                                                                           І.О. Іщук

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.