Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Руслан Арсірій сподівається на об’єктивність та незаангажованість подачі інформації журналістами програми "Наші гроші. Досудилися"

 

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Руслан Арсірій поспілкувався із журналістами програми "Наші гроші. Досудилися" щодо його наміру балотуватися до Вищої ради правосуддя. Під час інтерв’ю Руслан Арсірій розповів про особливості створення та завдання, які ставить перед собою ВРП. Під час розмови також він поділився своїм баченням щодо вирішення проблем у судовій системі. 

Водночас, журналісти поставили уточнюючі питання щодо відомостей, які подані в електронній декларації судді. Зокрема, мова йшла про реконструкцію будинку у 65 м2 у селі під Києвом, який належить дружині та тещі судді й інформація про який зазначена у декларації. Суддя Руслан Арсірій пояснив, що його декларація заповнена на підставі наявних у дружини правовстановлюючих та реєстраційних документів.  За його словами, наразі йде реконструкція будинку і після її закінчення, будинок буде введено в експлуатацію і всі документи будуть оформлені згідно із дотриманням норм чинного законодавства. 

Журналісти програми "Наші гроші. Досудилися" пояснили свою зацікавленість нерухомістю судді тим, що наразі вони досліджують декларації та відомості всіх кандидатів до ВРП. 

Варто також зауважити, що за дивним збігом обставин, розмова із журналістами відбулася за дві години до судового засідання за позовом «Центру протидії корупції» щодо декларацій голови та посадових осіб Служби безпеки України, на якому Руслану Арсірію було заявлено про відвід з підстав проведення щодо судді спецперевірки НАЗК.

Сподіваємося, найближчим часом побачити сюжет із об’єктивною та неупередженою подачею інформації щодо 44-ох кандидатів до Вищої ради правосуддя. І лише тоді зникнуть будь-які думки про упередженість та замовний характер даного сюжету. 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.