Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про відмову залишення позовної заяви без розгляду по справі № 826/5839/16

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

У Х В А Л А

13 квітня 2017 року                              м. Київ                              № 826/5839/16

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі: судді Келеберди В.І., при секретарі , розглянувши у письмовому провадженні клопотання представника відповідача про залишення без розгляду справи за позовом Мандрикової Тетяни Миколаївни до Головного управління МВС України, Головного управління МВС України у Луганській області, Головного управління Національної поліції в Луганській області, третя особа: Лутугинський районний відділ ГУ МВС України в Луганській області про визнання незаконним та скасування наказу, зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

Мандрикова Тетяна Миколаївна звернулась до суду  з позовом до Головного управління МВС України, Головного управління МВС України у Луганській області, Головного управління Національної поліції в Луганській області, третя особа: Лутугинський районний відділ ГУ МВС України в Луганській області про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління МВС України у Луганській області від 06.11.2015 №401 о/с; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області прийняти у позивача заяву про  звільнення з органів внутрішніх справ у зв’язку з продовженням проходження служби в органах Національної поліції та заяву про прийняття на службу в органах Національної поліції відповідно до Закону України «Про Національну поліцію»; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області внести зміни до запису №7 у трудовій книжці позивача; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області видати позивачу довідку про роботу; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області провести розрахунок та виплатити позивачу вихідне забезпечення при звільненні.

          В судовому засіданні відповідно до ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, судом ухвалено про завершення розгляду справи в порядку письмового провадження.

До суду надійшло клопотання представника Головного управління МВС України у Луганській області про залишення без розгляду позову, у зв’язку з пропуском строку звернення до суду.

          Вирішуючи питання щодо поважності причин пропуску строку звернення до суду з даним позову суд зазначає наступне.

          Згідно частини першої статті 99 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.

За правилами  частини  3 статті 99 КАС України, для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів. Для звернення до суду у справах щодо прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби встановлюється місячний строк.

Предметом вирішення даної справи, серед іншого наказ від 06.11.2015 №401 о/с, трудову книжку отримала 05.01.2016.

Відповідно до штемпелю вхідної документації Окружного адміністративного суду міста Києва, позивач звернувся до суду з даним позовом 11.04.2016, тобто з пропуском місячного строку звернення до суду визначеного ч. 3 ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України.

Судом встановлено, що на час прийняття оскарженого наказу позивач перебувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти річного віку. Крім того, позивач з 03.09.2015 є тимчасово переміщеною особою з району проведення антитерористичної операції.

З урахуванням викладеного вище та з метою забезпечення права позивача на доступ до правосуддя, суд вбачає наявним підстави для визнання поважними причин пропуску позивачем строку звернення до суду  та відмови у задоволенні клопотання відповідача про залишення позову без розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 99, 100, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:

1.          Відмовити в задоволенні клопотання представника  Головного управління МВС України у Луганській області про залишення без розгляду справи №826/5839/16.

2.          Визнати поважними причини пропуску позивачем строку звернення до суду з позовом Головного управління МВС України, Головного управління МВС України у Луганській області, Головного управління Національної поліції в Луганській області, третя особа: Лутугинський районний відділ ГУ МВС України в Луганській області про визнання незаконним та скасування наказу, зобов’язання вчинити дії.


Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя                                                                                                     В.І. Келеберда

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Тел./факс: +38 (044) 591-55-39

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.