Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Збори суддів Окружного адміністративного суду міста Києва ухвалили рішення звернутись до ВРП, РСУ та ГПУ через тиск представників НАБУ

Сьогодні відбулися збори суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, де було обговорено ситуацію, яка склалась у зв’язку з проведенням обшуків у приміщенні Суду.

Судді висловили занепокоєння даною ситуацією і вважають, що обшуки у кабінеті Голови Суду – це тиск зокрема на Окружний адміністративний суд міста Києва та всю судову гілку вцілому. Дії осіб з нашивками НАБУ не можна назвати не інакше ніж правовим свавіллям, адже на вимогу заступника голови суду, «жодних процесуальних документів, які б дозволяли проводити слідчі дії у приміщенні суду, згаданими особами надано не було. Також вони відмовились надати пояснення та повідомити, хто проводить слідчі дії», - йдеться у зверненні.

Судді розцінюють дії детективів НАБУ виключно як тиск на них, оскільки наразі на розгляді у Суді перебувають п’ять справ, де відповідачем є або НАБУ, або голова НАБУ Артем Ситник. Серед цих справ є і дві резонансні, зокрема,  оскаржуються результати інтернет-голосування за членів Громадської Ради при НАБУ та оскаржується призначення заступника НАБУ Гізо Углави, оскільки, за інформацією, яку надав позивач, Углава має два громадянства.

На зборах було ухвалено рішення – звернутись до Вищої ради правосуддя та Ради суддів України щодо визнання факту втручання НАБУ у діяльність Окружного адміністративного суду міста Києва та факту здійснення тиску на суддів. Також Суд просить вжити заходів щодо забезпечення незалежності суддів Окружного адміністративного суду міста Києва та авторитету правосуддя від протиправних, на думку суддів, дій НАБУ.

Збори суддів звернулись і до Генеральної прокуратури України, щоб вона також дала оцінку, як діям представників НАБУ так і судді Галицького районного суду міста Львову, який надав дозвіл на обшук в Окружному адміністративному суді міста Києва. 

Збори суддів відбулися за участю Голови суду Павла Вовка, який приступив до виконання своїх обов’язків.  

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович