Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 12 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк за власної ініціативи припиняє участь у конкурсі до нового Верховного Суду

Павло Вовк припиняє участь у конкурсі до нового Верховного Суду.

 

- Павле Вячеславовичу, чому ви вирішили звернутися до ВККС із заявою про припинення участі у конкурсі?

 

- Насамперед, я звернувся з заявою про призупинення кваліфікаційного оцінювання під час участі у конкурсі до Верховного Суду. Це рішення для мене непросте. Відчував, що багато людей підтримували мене та розцінювали мою участь як супротив тим спробам нівелювання рівня самого конкурсу та ганебного приниження його учасників  так званими «представниками» так званої «громадськості».

 

Багато людей були свідками, що впродовж всього конкурсу мені чинилися всілякі штучні перешкоди для успішного завершення моєї участі у ньому. Зацікавлені в тому, щоб «вибити» мене з конкурсу, придумували та поширювали у ЗМІ наклепи та спотворену інформацію про мене. Звісно, ці всі примітивні інструменти не мали ефекту і я пройшов весь конкурс з доволі високими показниками. Жодні «маски-шоу» мені не завадили.

 

Голова Комісії публічно заявляв про тиск на ВККСУ, а саме про вимогу однією з політичних партій прийняти індивідуальні рішення по двох кандидатах з тим, щоб Комісія погодилася з негативними висновками ГРД. І хоч прізвища «неугодних» кандидатів і назва політичної партії не були озвучені, я не виключаю, що йшлося і про мене, адже саме окремі члени ГРД мають стійні та тривалі зв’язки з численними політиками, й цілком ймовірно, що вони організували відповідне звернення від згаданої політичної партії. Це є яскравим свідченням політизації конкурсу, а правоохоронні органи не цікавилися таким цинічним прямим впливом на ВККСУ зі спробами публічного невмотивованого та безпідставного приниження кандидатів.

 

Таким чином, у разі негативного рішення ВККС, можна було б стверджувати, що таке рішення було прийнято під тиском, у разі позитивного — могли б також залишитися сумніви, адже не закрите безпідставно порушене кримінальне провадження, де я маю процесуальний статус свідка. Я певен у своїй правоті та не хвилююся з цього приводу. Водночас, для достеменного спростування наклепницької інформації та доведення правомірності своєї поведінки необхідний час на використання відповідних правових механізмів. Час, якого сьогодні фактично немає. Тим більше, що, згідно закону, Верховний Суд мав бути утворений протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом України «Про судоустрій і статус суддів», і цей термін вже сплив. Вважаю, що кандидати своєю поведінкою все ж мають сприяти довірі до проведення конкурсу, тому і було прийняте відповідне рішення з мого боку.

 

Принагідно зазначу, що наразі порушені вже три кримінальні провадження щодо окремих неправомірних дій працівників правоохоронних органів щодо мене, в яких я маю статус потерпілого.

 

Нагадаю, що з усіх без виключення пунктів, котрі намагалися мені поставити у провину, спекулюючи на понятті «доброчесність», я надав дуже вичерпні відповіді та пояснення на адресу ВККС, спростувавши всі закиди на мою адресу. Конкурс проходив безпрецедентно відкрито і кожен може переконатися, що я, як кандидат, протягом конкурсу показав достойні результати.  

 

Зараз наголошую на тому, що звернувся з відповідною заявою до ВККС не через «особисті обставини», котрі мені дружно намагалися організувати керовані правоохоронні органи та окремі політики, використовуючи для цього своїх пішаків — купку осіб, які зухвало називають себе громадськістю, які є політично вмотивованими та упередженими відносно більшості кандидатів.

 

- Павле Вячеславовичу, на Вашу думку, чи є ще довіра до конкурсу до нового ВС і хто найбільше підірвав її?

 

- На мою думку, довіра ще залишилася, але лише завдяки діям ВККС та окремих конкурсантів.

 

Найбільше зашкодили конкурсу своїми діями політики, які під час голосування за реформу передбачили такий унікальний інститут як ГРД, який не відповідає жодним європейським принципам, та окремі члени ГРД, про що численно було зазначено у ЗМІ.

 

За матеріалами http://sud.ua/

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.