Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про відкриття провадження в адміністративній справі № 826/14441/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі
22 вересня 2014 року  м. Київ № 826/14441/14

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Іщук І.О., ознайомившись із позовною заявою і доданими до неї матеріалами
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Кримська водочна компанія”
до  Державної виконавчої служби України
треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю “СВ-Плюс”,
Публічне акціонерне товариство “Перший Український міжнародний банк”
про визнання протиправними дій, скасування постанови та зобов’язання вчинити певні дії,
визнав подану позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі.
Керуючись ст.ст. 104-107, 110, 111 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва –

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Кримська водочна компанія” звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Державної виконавчої служби України про визнання протиправними дій, скасування постанови та зобов’язання вчинити певні дії.
Ознайомившись із матеріалами справи, є наявним висновок про те, що оскаржувана постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження серії АА №   871132 від 29.03.2011 р. прийнята державним виконавцем Відділу державної виконавчої служби примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту Каращук Катериною Леонідівною при примусовому виконанні наказу №   6/121, виданого 22.11.2010 р. Господарським судом міста Києва про стягнення з ТОВ “СВ-Плюс” на користь ПАТ “Перший Український міжнародний банк” боргу в сумі 16   077   048,43   грн.
Частиною другою статті 53 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено можливість вступу у справу третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.
З урахуванням вищенаведеного, є наявним висновок, що судове рішення, яке буде прийняте під час розгляду справи може вплинути на права та обов’язки Боржника - ТОВ “СВ-Плюс”, та Стягувача - ПАТ “Перший Український міжнародний банк”, а тому є необхідним залучити до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ТОВ “СВ-Плюс” та ПАТ “Перший Український міжнародний банк”, в порядку ч. 2 ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись ст.ст. 53, 104-107, 110, 111 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва –

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись колегією суддів під головуванням судді Іщука І.О.
2. Залучити в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю “СВ-Плюс” та Публічне акціонерне товариство “Перший Український міжнародний банк”.
3. В порядку підготовки справи до розгляду надіслати копії ухвали про відкриття провадження особам, які беруть участь у справі.
4. Завершити підготовче провадження у справі та призначити адміністративну справу до судового розгляду в судовому засіданні.
5. Призначити судовий розгляд справи на 30 вересня 2014 року о 09:00 год.
6. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1, зал судового засідання № 38.
7. Явку повноважних представників сторін визнати обов’язковою.
8. Витребувати від позивача:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- всі оригінали доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення з зазначенням поважних причин їх відсутності.
9. Витребувати від відповідача:
- оригінали і належним чином засвідчені копії документів (нормативних актів), на підставі яких він діє;
- належним чином завірені матеріали виконавчого провадження, в межах якого прийнято оскаржувану постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження серії АА №    871132 від 29.03.2011 р.
10. Запропонувати відповідачу надати письмові заперечення проти позову та всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.
Покласти персональну відповідальність за виконання п.п. 7 та 9 резолютивної частини ухвали на голову Державної виконавчої служби України та довести до його відома про адміністративну відповідальність за неповагу до суду.
Відповідно до вимог статті 110 Кодексу адміністративного судочинства України, підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі. Суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об’єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку.

Суддя                                                                                          І.О. Іщук

Інформація про процесуальні права і обов’язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати  в  суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити  підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право  визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.