Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 7 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Депутат Розенблат просить суд визнати протиправною бездіяльність НАЗК у зв’язку з одночасним перебуванням Назара Холодницького на посадах в органах прокуратури і у «Федерації футболу України»

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до Національного агентства з питань запобігання корупції. Суд залучив до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталія Грушковського та Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Позивач просить суд визнати протиправними дії НАЗК щодо надання роз'яснення Назару Холодницькому, як заступнику Генерального прокурора України – керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури, стосовно відсутності порушень законів  України «Про запобігання корупції» та «Про прокуратуру» під час зайняття ним посади в органах прокуратури та одночасно посади першого віце-президента «Федерації футболу України».

Також Борислав Розенблат просить суд визнати протиправною бездіяльність НАЗК щодо невстановлення наявного конфлікту інтересів, порушень норм етичної поведінки та політичної нейтральності Назаром Холодиницьким  під час одночасного перебування на посадах в органах прокуратури і ФФУ.

Окрім цього позивач хоче, аби суд визнав протиправною бездіяльність Національного агентства з питань запобігання корупції у зв'язку із невинесенням приписів голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та Генеральному прокурору України про порушення Назаром Холодницьким вимог законодавства.

Попереднє судове засідання призначене на 28 листопада.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.