Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

 Ухвала про залишення позовної заяви без розгляду по справі № 826/2696/14                                  

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без розгляду

07 квітня 2014 року                               м. Київ                                              № 826/2696/14


Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:

головуючого судді Шулежка В.П.,

при секретарі Пасічнюк С.В.,

за участю сторін:

позивач – не прибув,

представника відповідача – Киричек О.О,

розглянувши у судовому засіданні матеріали справи за позовом публічного акціонерного товариства «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» до Міжрегіонального головного управління Міндоходів – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків про визнання бездіяльності протиправною, -

В С Т А Н О В И В:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось публічне акціонерне товариство «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» до Міжрегіонального головного управління Міндоходів – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків про визнання бездіяльності протиправною.

Позивач у судове засідання, призначене на 18.03.2014 року не прибув, хоча про дату, час та місце судового розгляду повідомлений належним чином, про причини неприбуття суд не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності до суду не надав, враховуючи приписи п. 2 ч. 1 ст.128 КАС України суд відклав розгляд справи.

У судове засідання, призначене на 07.04.2014 року, позивач повторно не прибув, хоча про дату, час та місце судового розгляду повідомлений належним чином, про причини неприбуття суд не повідомив.

При цьому, клопотань чи заяв про розгляд справи без його участі або про відкладення судових засідань до суду не подав, про причини неявки в судове засідання не повідомив.

Представник відповідача в судовому засіданні проти залишення позовної заяви без розгляду з підстав повторного неприбуття позивача в судові засідання без поважних причин не заперечував.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Розглянувши матеріали справи, суд приходить до висновку про необхідність залишення позовної заяви без розгляду, оскільки позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин, без повідомлення ним про причини неприбуття та від якого не надходило заяв про розгляд справи за його відсутності.

Окрім того, суд зазначає, що у відповідності до ч. 3 ст. 155 КАС України, особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 155, ст. 160, 165 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву публічного акціонерного товариства «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» до Міжрегіонального головного управління Міндоходів – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків про визнання бездіяльності протиправною - залишити без розгляду.

Копію ухвали про залишення позовної заяви без розгляду надіслати сторонам.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання ухвали.

 

Суддя                                                                                                                     В.П. Шулежко

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.