Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про залишення позовної заяви без розгляду по справі № 827/869/13-а)

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без розгляду


15 листопада 2017 року                               м. Київ                                           № 827/869/13-а


Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого судді Аблова Є.В., суддів Мазур А.С., Літвінової А.В., при секретарі судового засідання Борсуковській А.О., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Ткачук Ольги Вікторівни до Державного агентства земельних ресурсів України, Головного управління Державного агентства земельних ресурсів України у м. Севастополі, про поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -

В С Т А Н О В И В:

          

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулась Ткачук Ольга Вікторівна до Державного агентства земельних ресурсів України, Головного управління Державного агентства земельних ресурсів України у м. Севастополі про поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.  

У судові засідання, призначені судом на 25.10.2017 року та 15.11.2017 року позивач не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується наявними в матеріалах справи доказами.

При цьому, суд звертає увагу, що будь-яких заяв про неможливість прибуття в судове засідання та про розгляд справи за відсутності позивача до суду не надходило. До суду також не надано клопотання щодо зміни місцезнаходження позивача.

Згідно з пунктом четвертим частини першої статті 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Розглянувши дану позовну заяву, суд приходить до висновку про необхідність залишення її без розгляду, оскільки позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин та від позивача не надходило заяв про розгляд справи за його відсутності.

Суд звертає увагу, що особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.


Керуючись статтями 155, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України України, суд, -

УХВАЛИВ:


Залишити без розгляду позовну заяву Ткачук Ольги Вікторівни до Державного агентства земельних ресурсів України, Головного управління Державного агентства земельних ресурсів України у м. Севастополі, про поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.  


Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали апеляційної скарги.


Головуючий суддя                                                                                                          Є.В. Аблов

 

Судді                                                                                                                                 А.С. Мазур

 

                                                                                                                                    А.В. Літвінова

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.