Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про залучення третіх осіб по справі № 826/14295/17

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1


У Х В А Л А

 28 лютого 2018 року                              м. Київ                                            № 826/14295/17

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Аверкової В.В., при секретарі судового засідання Чуб Н.С., розглянув питання щодо залучення третіх осіб у підготовчому засіданні в адміністративній справі

за позовом  Приватного підприємства "АВТОЛАЙН КОМПАНІ"

до                 1) Державної служби України з безпеки на транспорті (Уктрансбезпека);

                    2) Конкурсного комітету Державної служби України з безпеки на транспорті  

про               визнання протиправним проведення конкурсу, визнання протиправним та

                    скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Приватне підприємство "АВТОЛАЙН КОМПАНІ" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної служби України з безпеки на транспорті (Уктрансбезпека), конкурсного комітету Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправним проведення конкурсу, визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 січня 2018 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження в адміністративній справі та призначено підготовче засідання.

У підготовчому засіданні 28 лютого 2018 року суд поставив на обговорення питання щодо залучення до участі у справі фізичну особу - підприємця Гончара Сергія Олександровича та Публічне акціонерне товариство "Констянтинівське автотранспортне підприємство  11409" в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

У підготовчому засіданні 28 лютого 2018 року представник позивача не заперечував проти залучення до участі у справі фізичну особу - підприємця Гончара Сергія Олександровича та Публічне акціонерне товариство "Констянтинівське автотранспортне підприємство  11409" в якості третіх осіб.

Представник відповідача у підготовчому засіданні 28 лютого 2018 року заперечила проти залучення до участі у справі фізичну особу - підприємця Гончара Сергія Олександровича та Публічне акціонерне товариство "Констянтинівське автотранспортне підприємство  11409" в якості третіх осіб.

Частиною другою статті 49 Кодексу адміністративного судочинства визначає,  що треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов’язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що рішення у даній справі може вплинути на права та інтереси фізичної особи - підприємця Гончара Сергія Олександровича та Публічного акціонерного товариства "Констянтинівське автотранспортне підприємство  11409", оскільки позивачем у даній справі оскаржується проведення Державної служби України з безпеки на транспорті (Уктрансбезпека) конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які входять за межі території області (міжобласний маршрут), переможцем якого визнано  фізичну особу - підприємця Гончара Сергія Олександровича та друге місце зайняло Публічне акціонерне товариство "Констянтинівське автотранспортне підприємство  11409".

Враховуючи викладене, керуючись статтями 49, 241, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Залучити до участі у справі фізичну особу - підприємця Гончара Сергія Олександровича (84571, Донецька область, м. Опитне, вул. Ілліча, 25) та Публічне акціонерне товариство "Констянтинівське автотранспортне підприємство  11409" (85103, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Соборності, 1, код ЄДРПОУ 03113911) в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

2. Зобов'язати позивача протягом 5-ти днів направити залученим третім особам копії позовної заяви з доданими документами та надати суду докази такого направлення.

3. Копію ухвали направити сторонам.


Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України  ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Відповідно до статті 294, частин другої та третьої статті 293 Кодексу адміністративного судочинства України оскарження даної ухвали окремо від рішення суду не допускається. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

 

Суддя                                                                                                          В.В. Аверкова

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.