Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Судом виготовлено і направлено сторонам повний текст рішення у справі щодо поновлення на посаді Сергія Бочковського

 

Окружним адміністративним судом міста Києва виготовлено і направлено сторонам повний текст рішення у справі за позовом Сергія Бочковського до Кабінету міністрів України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору – Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, Міністерство внутрішніх справ України.

Судом частково задоволено адміністративний позов Бочковського Сергія та визнано протиправним та скасовано Розпорядження КМУ “Про звільнення Бочковського С.С. з посади Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій”, а також поновлено його на посаді Голови відповідної служби.

Суд ухвалив дане рішення керуючись наявними у справі доказами, які були надані сторонами процесу. Зокрема, позивач та його представник зазначають, що відповідачем допущено порушення при звільненні, а саме: висновок про порушення позивачем Присяги державного службовця, який став підставою для його звільнення, є необґрунтованим та таким, що не відповідає дійсності, оскільки порушення Присяги позивачем не допущено, так як позивач не приймав присяги державного службовця, а службове розслідування, яке б могло встановити факт того чи іншого порушення відповідачем не проводилося і акт, який встановлював факт такого порушення не складався.

Також на підставі матеріалів, які були передані суду, відбулося порушення порядку звільнення позивача з посади, а саме, не дотримано Порядку розгляду питань, пов'язаних з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України. 

У суді також зазначили, що у даній адміністративній справі двічі зупинялось провадження до прийняття рішення у кримінальній справі порушеній щодо Сергія Бочковського.  Однак апеляційний суд та Вищий адміністративний суд з цим не погодилися і зобов’язали Окружний адміністративний суд міста Києва розглядати дану справу. Водночас, у суді також зауважили, що довгий термін розгляду справи пов'язаний і з навантаженням на суддів, яке склалось у 2015-2016 роках у Окружному адміністративному суді міста Києва, адже свого часу у суді із 49 суддів мали право здійснювати правосуддя лише 11. 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суд міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.