Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 15 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Суд зобов’язав ГПУ внести відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення та розпочати досудове розслідування за фактом втручання у діяльність суддів Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Печерський районний суд міста Києва задовольнив скарги суддів Окружного адміністративного суду міста Києва на бездіяльність уповноважених осіб Генеральної прокуратури  України щодо невнесення ними до ЄРДР відомостей про кримінальне правопорушення, вчинене працівниками НАБУ щодо  втручання в діяльність судових органів. Суд зобов’язав уповноважених осіб ГПУ внести відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР  та розпочати досудове розслідування. 

Як повідомлялось раніше, Національне антикорупційне бюро України  відкрило  кримінальне провадження за статтею 375 КК України (постановлення завідомо неправосудного рішення) щодо обставин розгляду Окружним адміністративним судом міста Києва адміністративної справи за позовом Романа Насірова до Державної фіскальної служби України. Колегія суддів, яка задовольнила позов Насірова вважаючи, що доводи НАБУ ґрунтуються  на явно надуманих підставах і їх можна вважати не чим іншим, як спробою тиску на суд, відповідно до закону, повідомила Вищу раду правосуддя та Генеральну прокуратуру України про втручання в їх діяльність щодо здійснення правосуддя

Наразі ВРП ще не розглянула дане питання. Водночас, під час розгляду Печерським судом скарг суддів, з письмових заперечень відповідача стало відомо, що  за фактом винесення  неправосудного рішення, САП закрило кримінальне провадження щодо суддів Окружного адміністративного суду міста Києва. У результаті, Печерський районний суду міста Києва зобов’язав ГПУ внести відомості до ЄРДР  про кримінальне правопорушення та розпочати досудове розслідування  за фактом втручання у діяльність суддів Окружного адміністративного суду міста Києва.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.