Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі № 826/9470/18

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1


У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

22 червня 2018 року

м. Київ

№ 826/9470/18

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Качур І.А., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї документами


Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  (01010, м. Київ, м. Омеляновича-Павленка, 15, код ЄДРПОУ 37401206)

до

Державного реєстратора Чуйко Ганни Георгіївни Філії комунального підприємства Київської обласної ради «Готово» міста Києва (01196, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11 код ЄДРПОУ 36449839)

Треті особи: Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва) (адреса: 01021, м. Київ, пров.  Івана Мар’яненка, 7 код ЄДРПОУ 35692211)

Департамент комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10 код ЄДРПОУ 19020407)

Цингаєв Георгій Олександрович (місце реєстрації невідоме, код ЄДРПОУ 2576220499)

про

визнання протиправним та скасування записів

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулась Печерська районна в місті Києві державна адміністрації з позовом до Державного реєстратора Чуйко Ганни Георгіївни Філії комунального підприємства Київської обласної ради «Готово» міста Києва, треті особи: Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва), Департамент комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, Цингаєв Георгій Олександрович про визнання протиправним та скасування реєстраційного запису.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України).

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені КАС України, відсутні.

Зазначений спір згідно зі ст. 19 КАС України відноситься до компетенції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.

При ознайомленні з позовною заявою судом встановлено, що позивачем пред'явлено вимогу, яка згідно ч. 6 ст. 12 КАС України належить до справ незначної складності (п. 20 ч. 1 ст.4; ч. 2 ст. 12 КАС України) та у відповідності до ч. 1 ст. 257 КАС України підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 260 КАС України питання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 9 ст. 171 КАС України про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, в якій, відповідно до п. 6 ч. 9 ст. 171 КАС України, зазначаються, крім іншого, дата, час і місце проведення судового засідання для розгляду справи по суті, якщо справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Згідно приписів статей 12, 257, 262 КАС України та враховуючи характер спірних правовідносин, предмет доказування та склад учасників, а також інші обставини, які мають значення для вирішення даної справи, суд дійшов висновку про розгляд адміністративної справи в порядку спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи.

Керуючись ст.ст. 12, 160-164, 171, 257, 258, 260-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

У Х В А Л И В:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі, яка буде розглядатись одноособово під головуванням судді Качура І.А.

2. Розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

3. Зобов’язати позивача подати до суду протягом п'ятиденного терміну з моменту отримання ухвали суду:

-          власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.

4. Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву протягом п’ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі. Відзив подається до суду разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача та документами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.  Витребувати від відповідача матеріали реєстраційної справи  в рамках якої було внесено запис про державну реєстрацію права власності від 17.05.2017 року за Цингаєвим Георгієм Олександровичем.

5. Роз’яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

6. Встановити позивачу п’ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання до суду відповіді на відзив та документів, що підтверджують надіслання (надання) відповіді і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.

7. Запропонувати відповідачу подати до суду протягом п’яти днів з моменту отримання відповіді на відзив, заперечення та документи, що підтверджують надіслання (надання) заперечень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

8. Запропонувати третім особам подати до суду протягом 15-ти днів з моменту отримання ухвали про відкриття провадження у адміністративній справі письмові пояснення щодо позову та доказів на підтвердження викладених обставин.

9. Роз’яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 7 ст. 262 КАС України, клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач разом з позовом або не пізніше п’яти днів з дня отримання відзиву.

10. Інформацію по справі № 826/9470/18 можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud2670/.

11. Копію ухвали про відкриття провадження надіслати учасникам справи, а відповідачу також копію позовної заяви та доданих до неї документів.


Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку згідно п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України окремо від рішення суду у випадку відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності в порядку, передбаченому ст.ст. 295, 297 КАС України.


Суддя                                                                                           І.А. Качур

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.