Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 15 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі № 826/11719/18

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1


У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

12 вересня 2018 року

м. Київ

№ 826/11719/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Аверкової В.В., ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами

за позовом    Публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" в

                      особі філії Одеського обласного управління АТ "Ощадбанк"

                      (01001, м. Київ, вул. Госпітальна,  12-г, код ЄДРПОУ 00032129)

до                   Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої

                      служби Міністерства юстиції України

                      (01001, м. Київ, вул. Городецького, 13, код ЄДРПОУ 00015622)

про                 визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" в особі філії Одеського обласного управління АТ "Ощадбанк" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалами Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 липня 2018 року та 13 серпня 2018 року позовну заяву залишено без руху та надано позивачу строк на усунення недоліків позовної заяви. У встановлений судом строк позивач усунув недоліки позовної заяви.

Позивач оскаржує бездіяльність відповідача щодо не прийняття до свого провадження виконавче провадження №56480139.

Дослідивши матеріали позовної заяви, суд зазначає наступне.

Частиною другою статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено,  що треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов’язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви, боржником у виконавчому провадженні є Товариство з обмеженою відповідальністю "Чорноморочка плюс", а тому рішення у даній справі може вплинути на інтереси Товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморочка плюс".

Суд дійшов висновку про необхідність залучення до участі у справі Товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморочка плюс" у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.

Справа є незначної складності та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідно до частини четвертої статті 287 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративна справа з приводу рішень, дій або бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця вирішується судом протягом десяти днів після відкриття провадження у справі.

Статтею 268 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що у справах, визначених статтями 273 - 277, 280 - 283, 285 - 289 цього Кодексу, щодо подання позовної заяви та про дату, час і місце розгляду справи суд негайно повідомляє відповідача та інших учасників справи шляхом направлення тексту повістки на офіційну електронну адресу, а за її відсутності - кур'єром або за відомими суду номером телефону, факсу, електронною поштою чи іншим технічним засобом зв'язку.

Учасник справи вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, визначеної частиною першою цієї статті, з моменту направлення такого повідомлення працівником суду, про що останній робить відмітку у матеріалах справи, та (або) з моменту оприлюднення судом на веб-порталі судової влади України відповідної ухвали про відкриття провадження у справі, дату, час та місце судового розгляду.

Неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанцій.

Керуючись статтями 159-168, 171, 257-263, 268, 287 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі, яка буде розглядатись суддею Аверковою В.В.

2. Здійснити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження.

3. Залучити до участі у справі Товариство з обмеженою відповідальністю "Чорноморочка плюс" (м. Одеса, вул. Ніжинська, буд. 51/1, кімн. 2, код ЄДРПОУ 25880807) у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору

3. Призначити справу до судового розгляд по суті на 18 вересня 2018 року о 10:00 год. за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А, зал судового засідання №101.

4. Зобов’язати відповідача надати суду до 17 вересня 2018 року відзив на позовну заяву і всі письмові докази наявні у відповідача;

5. Запропонувати третій особі подати до суду пояснення з приводу предмета позову до 17 вересня 2018 року.

6. Звернути увагу відповідача, що відзив на позовну заяву (відзив) повинен відповідати вимогам частинам 2-4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України.

7. Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

8. Роз'яснити сторонам, що неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень статті 268 КАС України, не перешкоджає розгляду справи.


Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення в порядку, визначеному статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України і може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 292-297 Кодексу адміністративного судочинства України, лише в частині пункту 4 частини першої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства.


Суддя                                                                                           В.В. Аверкова

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.