Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про залучення третіх осіб по справі № 826/12607/17

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1


У Х В А Л А

 04 вересня 2018 року                              м. Київ                              № 826/12607/17


Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Григоровича П.О., розглядаючи в підготовчому провадженні адміністративну справу

за позовом  

  Рафальської Інни Владиславівни

до

  Державного реєстратора Комунального підприємства «Центр  

  сприяння бізнесу міста Києва» Рибачука Олега Володимировича

третя особа без самостійних вимог на стороні позивача

  Рада адвокатів України

третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача

   Рябенко Петро Константинович

про

  скасування реєстраційної дії ,

В С Т А Н О В И В:

На розгляді в Окружному адміністративному суді міста Києва перебуває позов Рафальської Інни Владиславівни до Державного реєстратора Комунального підприємства «Центр сприяння бізнесу міста Києва» Рибачука Олега Володимировича, за участю третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору: Ради адвокатів міста Києва та Рябенка Петра Константиновича про визнання незаконною та скасування реєстраційної дії №10749990006044323 «скасування реєстраційної дії за судовим рішенням», вчинену 14.04.2017 державним реєстратором КП “Центр сприяння бізнесу міста Києва” Рибачуком Олегом Володимировичем.

          В судовому засіданні 04.09.2018 Рябенком Петром Константиновичем заявлено клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Недержавну некомерційну професійну організацію «Національна Асоціація Адвокатів України» (надалі – НААУ), яке вмотивовано тим, що засновником Ради адвокатів міста Києва є НААУ, внаслідок чого рішення по справі може вплинути на права та обов’язки НААУ.  

Рябенко Петро Константинович подане клопотання підтримав та просив суд його задовольнити. Рафафльська Інна Владиславівна та Рада адвокатів України проти задоволення клопотання заперечили.

Розглянувши подане клопотання, Окружний адміністративний суд міста Києва зазначає наступне.

За змістом ч.5 ст.49 КАС України про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов'язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі. Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується. Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

Враховуючи те, що відповідно до інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником Ради адвокатів міста Києва є Недержавна некомерційна професійна організація «Національна Асоціація Адвокатів України», а предмет спору в даній справі зводиться до встановлення обставин правомірності/неправомірності рішення державного реєстратора щодо зміни даних про керівника Ради адвокатів міста Києва, Окружний адміністративний суд міста Києва приходить до висновку, що рішення по справі може вплинути на права та обов’язки НААУ, внаслідок чого дана особа підлягає залученню до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.


З огляду на викладене, керуючись ст. ст. 49, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,


УХВАЛИВ:


1. Залучити до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача НЕДЕРЖАВНУ НЕКОМЕРЦІЙНУ ПРОФЕСІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ» (Код ЄДРПОУ: 38488439, адреса: 04071, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 6, 5-Й ПОВЕРХ).

2. Зобов’язати Рафальську Інну Владиславівну невідкладно направити НААУ копію позовної заяви з додатками, докази чого надати в судове засідання 25.09.2018.

3. Запропонувати третій особі у п'ятиденний строк з дня отримання позову надати суду та іншим учасниками спору письмові пояснення щодо власної правової позиції по суті заявлених позовних вимог.

4. Запропонувати іншим особам, що беруть участь у справі у п'ятиденний строк з дня отримання пояснень третьої особи надати суду та іншим учасникам спору відповідь на такі пояснення.


Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується

 

Суддя                                                                                                      П.О. Григорович

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.