Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 9 гостей.

Користувачі на сайті

  • mostova

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Супрун vs Амосова: Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва порадила Супрун вивчити назву суду та нагадала про кримінальну відповідальність за невиконання судових рішень

24 грудня 2018 року Уляною Супрун у мережі Facebook поширено допис, у якому не лише було висловлено незгоду з одним із прийнятих судом рішень, але й публічно звинувачено суддю, який його прийняв, та власне, весь колектив Окружного адміністративного суду міста Києва у здійсненні «суддівського свавілля».

Подібні спроби дискредитувати судову гілку влади, на жаль, не поодинокі. Однак завжди дивує, з якою завзятістю представники виконавчої влади порушують  не лише вимоги вітчизняного законодавства щодо невтручання у хід судового розгляду, поваги до незалежності суду, але й положення міжнародного права, відповідно до яких, коментуючи рішення суддів, виконавча та законодавча влада мають уникати критики, яка може підірвати незалежність судової влади або довіру суспільства до неї.

Що ж до самої справи, бурхливу реакцію на розгляд якої ми можемо спостерігати від пані Супрун, необхідно зазначити наступне. Судом вже двічі в її межах приймались ухвали про забезпечення позову, спрямовані виключно на збереження наявного на момент подачі позовної заяви стану речей, його фіксацію до вирішення адміністративної справи по суті. Вказані рішення суду були визнані законними в апеляційному порядку.

Разом з тим, піддаючи сумніву авторитет судової влади та ігноруючи законодавчовстановлену обов’язковість виконання судових рішень, МОЗ протиправно ігноруються вказані ухвали суду, що, зокрема, і стало підставою для прийняття нової ухвали про забезпечення позову.

Крім того, за час розгляду справи, судом встановлена відсутність у в.о. Міністра охорони здоров’я права на свій розсуд, без визначених законом підстав, призначати в.о. ректора закладу освіти, наділяючи його необмеженими повноваженнями.

Окружний адміністративний суд міста Києва діє виключно в межах та на виконання повноважень, встановлених для нього законом та Конституцією України, а тому не вбачає можливим та необхідним також брати приклад з в.о. Міністра та збирати на сумнівних Інтернет-ресурсах досить поширені плітки й інші домисли, а можливо і факти, які компрометували б особу пані Супрун та діяльність МОЗ під її керівництвом.

Вкотре нагадуємо, що в разі незгоди з рішенням адміністративного суду, особа, навіть якщо вона є високопосадовцем поважного в країні органу, має відкрити КАС України і напевно «здивуватись» від наданого їй права його оскаржити в апеляційному порядку, після чого негайно ним скористатись. Натомість Супрун витрачає години оплаченого платниками податків часу на пости сумнівної якості у соціальних мережах.

Для довідки звертаємо увагу МОЗ на те, що невиконання ухвали про забезпечення позову є підставою не тільки для накладення на особу штрафу в сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, як це визначено КАС України, але й для притягнення до кримінальної відповідальності, яка передбачає, також, позбавлення волі.

Водночас варто перепросити у Київського окружного адміністративного суду за те, що вітчизняні топ-чиновники, через власну необізнаність або ж через неможливість підібрати освічену команду помічників, не в змозі вивчити назву судової установи, в якій слухається справа за їх участі.

P.S: Прес-служба суду зверне увагу судді на необхідність надання оцінки посту Уляни Супрун з метою можливого реагування, а саме звернення до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури України у порядку, визначеному законом.

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович