Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 10 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

"При вводі в експлуатацію Електронного суду необхідно врахувати питання методичного, матеріально-технічного та кадрового забезпечення в судах", - суддя Руслан Арсірій

"Система «Електронний суд» як програмне забезпечення розробником ДП «Інформаційні судові системи» в Окружний адміністративний суд міста Києва не поставлялась. Де вона тестується, нам не відомо. Окружний адмінсуд міста Києва в тестовому режимі отримує та обробляє електронні процесуальні документи за допомогою раніше встановленого програмного забезпечення, зокрема, КП «Діловодство спеціалізованого суду». Крім того, за дорученням ДСА здійснюється вибіркове переведення в електронний вигляд паперових процесуальних документів", - повідомив суддя Руслан Арсірій в коментарі "Судовому віснику". 

Також він наголосив, що відмова від паперового документообігу передбачає роботу судді з комп’ютерною технікою на всіх етапах розгляду справи, в тому числі і під час судового засідання. Однак, на сьогодні жодна зала суду повноцінно не обладнана для такої роботи. 

"У будь-якому разі, залучення працівників до роботи з електронними документами, передбачає значне збільшення їх обов’язків та навантаження на організм. Працівники суду, які будуть залучені до роботи з електронними документами, не мають відповідної кваліфікації для їх обробки. Не було також передбачено ні системного навчання суддів і працівників апарату суду щодо роботи з цією підсистемою, ні ввідного інструктажу", - розповів суддя. 

На запитання з приводу рекомендацій, які б він міг надати розробникам програми, Руслан Арсірій відповів наступне: "Готовий проект має бути завершеним та презентованим стороннім особам з відповідним фахом для надання ними зауважень та пропозицій, які були б виправлені до початку роботи системи. При вводі в експлуатацію Електронного суду необхідно врахувати питання методичного, матеріально-технічного та кадрового забезпечення в судах, а також завершити унормування низки процедур новоствореної системи, закріпивши її у відповідних регламентах та посадових інструкціях. Зокрема, на сьогодні не затверджено вимоги до робочого місця судді при роботі в підсистемі «Електронний суд» ЄСІТС, не приведено  нормативні документи щодо умов праці суддів та працівників апарату судів у відповідність з вимогами безпеки та захисту здоров’я під час роботи з екранними пристроями (візуальними дисплейними терміналами) та відповідними нормами трудового законодавства". 

 

Повний текст статті "Системний збій" Світлани Тарасової можна прочитати в "Судовому віснику" №2. 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.