Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Заява прес-служби суду щодо звинувачень Романа Труби у затягуванні розгляду справи щодо його призначення на посаду директора ДБР

З огляду на висловлені Романом Трубою звинувачення на адресу суду щодо нібито навмисного затягування розгляду справи щодо його призначення на посаду директора ДБР прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва повідомляє наступне.

Вчора, 13 березня 2019 року було зупинено провадження у зазначеній справі до вирішення іншої адміністративної справи та набрання законної сили рішення у ній, а саме,  про наявність підстав для люстрації Романа Труби,  яка наразі розглядається Шостим апеляційним адміністративним судом. Відповідно до п.3 ст.236 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зупиняє провадження у справі в разі об’єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі. Ухвала суду про зупинення провадження у справі може бути оскаржена.

Що стосується тривалого розгляду справи, то повідомляємо, що у 2018 році в середньому у провадженні одного судді Окружного адміністративного суду міста Києва знаходилось понад 1100 справ, а правосуддя мали право здійснювати 75% суддів. Така ситуація стала причиною тривалого розгляду як цієї, так як і багатьох інших адміністративних справ, що перебувають у провадженні суду.

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва закликає учасників справи утримуватись від розповсюдження у ЗМІ та соціальних мережах власних оціночних суджень судових рішень та нагадує, що у разі незгоди з ним, вони мають право на його оскарження відповідно до чинного законодавства.

 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.