Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі № 640/6971/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

24 квітня 2019 року

м. Київ

№ 640/6971/19

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Арсірія Р.О., ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами за позовом  Комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"  (вул. Оболонська, 34, Київ 71, 04071,  код ЄДРПОУ 31454734)  до  Державного реєстратора Донського Ярослава Сергійовича філії Комунального підприємства "ДОБРОБУТ" Литвинівської сільської ради у м.Київ  (вул. Михайла Коцюбинського, 4-б, оф. 14, Київ 30, 01030,   , Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу  Казаєвої Наталії Михайлівни  (вул. Мишуги, 7-А, прим.1,м. Київ,            визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ :          

          Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовом до державного  реєстратора Донського Ярослава Сергійовича філії Комунального підприємства "ДОБРОБУТ" Литвинівської сільської ради у м.Київ та приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Козяєвої Наталії Михайлівни про визнання протиправними дій та скасування записів про право власності.

          Підставою для звернення позивача до суду з даним позовом стала незгода з правомірністю та обґрунтованістю вказаного записів про право власності.

Спір виник із публічно-правових відносин у яких відповідачі є суб'єктами владних повноважень. Зазначений спір згідно з вимогами ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.

При ознайомленні з позовною заявою судом встановлено, що позивачем пред'явлено вимогу, яка згідно ч. 6 ст. 12 КАС України належить до справ незначної складності (п. 20 ч. 1 ст. 4; ч. 2 ст. 12 КАС України) та у відповідності до ч. 1 ст. 257, ч. 5 ст. 262 КАС України підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 260 КАС України питання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

У той же час, враховуючи предмет і підстави позову, а також положення ст. 262 КАС України, суд дійшов висновку про необхідність розгляду даної адміністративної справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (виклику) сторін та проведенням судового засідання.

Водночас, згідно з ч. 2 ст. 49 КАС України якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Як видно з матеріалів позову, рішення по справі може вплинути на права та обов’язки Золотаря Олександра Георгійовича (84637, Донецька область, м.Горлівка, проспект Перемоги, буд.120, кв.51) та Середюка Вадима Олеговича (09113, Київська область, м.Біла Церква, вулиця Турчанінова, буд.25, кв.71), з урахуванням чого, суд дійшов висновку про наявність підстав для залучення вказаних осіб до участі у справі в якості третіх осіб, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів.

Керуючись вимогами п. 20 ч. 1 ст.4, ст. ст. 12, 160-162, 171, 257, 258, 261-262, ч. 4 ст. 9, ч.ч. 1 - 4 ст. 77, ч.ч. 3, 6 ст. 80 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -                                                                                          УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі.

2. Справу буде розглядати суддя Арсірій Р.О. в порядку спрощеного позовного провадження.

3. Призначити справу до судового розгляд по суті на 21 травня 2019 року о  14:15 год.

4. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зал судового засідання № 32.

5. Зобов’язати позивача подати до суду всі оригінали (для огляду) доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності.

6. Зобов’язати відповідачів подати до суду належним чином засвідчені копії оскаржуваних рішень та всі докази, що були або мали бути взяті відповідачами до уваги при їх прийнятті.

7. Запропонувати відповідачам у п’ятнадцятиденний строк з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі подати до Окружного адміністративного суду міста Києва відзив на позовну заяву, відповідні докази, на які вони посилаються при його обґрунтуванні проти наведених позивачем обставин та правових підстав позову, оформлений відповідно до положень частин другої-четвертої статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України та докази надіслання (надання) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

8. Роз’яснити відповідачам, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

9. Запропонувати позивачу у п’ятиденний строк з дня отримання відзивів відповідачів на позовну заяву подати до Окружного адміністративного суду міста Києва відповідь на відзив та докази надіслання (надання) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

10. Запропонувати відповідачам у п’ятиденний строк з дня отримання відповіді позивача на відзив подати до Окружного адміністративного суду міста Києва заперечення проти відповіді на відзив, оформлені відповідно до положень частин другої-четвертої статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України та докази надіслання (надання) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

11. Залучити до участі у справі в якості третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - Золотаря Олександра Георгійовича (84637, Донецька область, м.Горлівка, проспект Перемоги, буд.120, кв.51) та Середюка Вадима Олеговича (09113, Київська область, м.Біла Церква, вулиця Турчанінова, буд.25, кв.71).

12. Запропонувати третім особам у п'ятиденний строк з дня отримання позову та відзиву надати суду та іншим учасниками спору письмові пояснення щодо власної правової позиції по суті заявлених позовних вимог.

13. Запропонувати позивачу та відповідачу у п'ятиденний строк з дня отримання пояснень третіх осіб надати суду та іншим учасникам спору відповідь на такі пояснення.

14. Звернути увагу учасників справи, що копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними (ч. 9 ст. 79 КАС України).

15. Роз’яснити сторонам, що веб-адресою сторінки в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, є http://court.gov.ua/fair/sud2670/.

16. Копію даної ухвали направити учасникам справи. Відповідачам роз'яснити про можливість отримання матеріалів справи виключно в суді.

Ухвала суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України. Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України в апеляційному порядку може бути оскаржена ухвала про відкриття провадження у справі з підстав порушення правил підсудності.

Суддя                                                                                           Р.О. Арсірій

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 Голова суду Вовк Павло Вячеславович

кожна остання середа місяця з 9.00 до 11.00


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.