Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Суд просять зобов’язати Мін’юст провести конкурс на посаду судді ЄСПЛ від України

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли ще два позови щодо відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України. Зокрема, позивачі просять суд визнати протиправними дії Конкурсній комісії з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України щодо оголошення та проведення відповідного Конкурсу, а також просять зобов’язати Комісію утриматись від вчинення дій щодо його проведення.

 Окрім цього, суд просять визнати протиправними дії Міністерства закордонних справ та зобов’язати його утриматись від вчинення дій щодо проведення тестування щодо визначення рівня володіння учасниками конкурсу офіційним мовами Ради Європи. Також суд просять визнати протиправним дії Голови Комісії Наталії Кузнєцової та зобов’язати її утриматись від вчинення дій щодо подання до МЗС списку трьох кандидатів на посаду судді ЄСПЛ для його внесення в установленому порядку до Ради Європи.

Водночас, серед  позовних вимог зазначено – визнати протиправною бездіяльність Міністерства юстиції та зобов’язати його провести конкурс для відбору кандидатів на посаду судді Європейського суду з прав людини.

Наразі Окружним адміністративним судом міста Києва вирішується питання про відкриття проваджень у даних адміністративних позовах.

Нагадаємо, раніше до суду вже надійшов був позов з аналогічними позовними вимогами, а також заява про забезпечення позову.  26 квітня судом ухвалено рішення – задовольнити частково заяву про забезпечення позову щодо добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України. Зокрема, суд заборонив Комісії вчинять дії щодо проведення Конкурсу на посаду судді ЄСПЛ, Голові Комісії суд заборонив вчиняти дії щодо подання списку кандидатів до МЗС для його внесення в установленому порядку до Ради Європи, а  МЗС було заборонено вчиняти дії щодо тестування щодо визначення рівня володіння учасниками конкурсу офіційним мовами Ради Європи.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович