Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Коментар прес-служби ОАСК щодо останніх заяв ВККС України

Сьогодні ВККС України на своєму офіційному сайті та в соціальних мережах було поширено чергову порцію критичної інформації щодо проходження суддями ОАСК кваліфікаційного оцінювання.

У зв’язку з цим, представникам державного органу суддівського врядування доводиться вчергове нагадувати про встановлений законом обов’язок дотримуватися найвищих стандартів етичної поведінки, а не вдаватись до оприлюднення на загал своїх безпідставних оціночних суджень, таких як «повальна хвороба суддів», навіть не маючи у своєму розпорядженні офіційних документів щодо відсутності окремих суддів на кваліфікаційному оцінюванні, у чому Комісія зізнається у своєму ж коментарі.

Щодо проведення під стінами ВККС України так званого мітингу, який, за словами самої Комісії, заблокував її роботу, вбачається невипадковою його організація саме після прийняття ОАСК рішень про визнання відсутності повноважень у окремих членів Комісії, зокрема голови Комісії та його заступника. Не виключено, що саме таким чином вказані особи намагаються штучно продовжити строк свого безпідставного перебування у ВККС України. На таку думку наводить й те, що, як було вказано в самому повідомленні ВККС України, «Голова ВККСУ Сергій Козьяков вийшов до мітингувальників та близько двох годин спілкувався та відповідав на їх запитання». Наведене свідчить про явне ігнорування окремими особами судових рішень, які підлягають негайному виконанню, та бездіяльність Комісії з цього приводу, що є порушенням не лише стандартів етичної поведінки, а й вимог чинного законодавства в частині заборони незаконного присвоєння владних повноважень.

З огляду на викладене, закликаємо всіх зацікавлених осіб утриматись від публічних висловлювань, суджень та закликів, що пов’язані з оцінкою відповідних судових рішень та діяльності суддів ОАСК під час проведення їх кваліфікаційного оцінювання.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.