Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 7 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі № 640/7125/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

24 квітня 2019 року

м. Київ

№ 640/7125/19

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Мазур А.С., ознайомившись із позовною заявою і доданими до неї матеріалами

за позовом Публічного акціонерного товариства "Банк Камбіо"

до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Меженської Кароліни Сергіївни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Рябової Ірини Геннадіївни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Грібової Ганни Євгенівни, відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України в м. Києві

треті особи Брутян Арарат Деренікович, Бондаренко Ірина Олександрівна, Мар'єнко Сергій Володимирович, Мілащенко Оксана Олександрівна

про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося Публічне акціонерне товариство "Банк Камбіо" із позовом до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Меженської Кароліни Сергіївни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Рябової Ірини Геннадіївни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Грібової Ганни Євгенівни, відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України в м. Києві, треті особи: Брутян Арарат Деренікович, Бондаренко Ірина Олександрівна, Мар'єнко Сергій Володимирович, Мілащенко Оксана Олександрівна про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії.

Згідно з пунктом 3 частини першої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.

          Перевіривши позовну заяву на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства, суд встановив, що форма і зміст позовної заяви, додатки до неї та подані до неї документи, дають підстави для відкриття провадження у справі.

Згідно зі    статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України    (далі -  КАС України) зазначений спір відноситься до компетенції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.

Відповідно до ч.1, ч.2 ст.12 КАС України, адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного). Спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Згідно з ч. 1 ст. 257 КАС України, за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.

Крім того, у силу ч. 2 ст. 257 КАС України, за правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.

За правилами спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах: 1) щодо оскарження нормативно-правових актів, за винятком випадків, визначених цим Кодексом; 2) щодо оскарження рішень, дій та бездіяльності суб'єкта владних повноважень, якщо позивачем також заявлено вимоги про відшкодування шкоди, заподіяної такими рішеннями, діями чи бездіяльністю, у сумі, що перевищує п'ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 3) про примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності; 4) щодо оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, на підставі якого ним може бути заявлено вимогу про стягнення грошових коштів у сумі, що перевищує п'ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (ч. 4 ст. 257 КАС України).

З огляду на викладене, суд визнав подану позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі, яка буде розглядатись у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Керуючись статями 171, 243, 248, 257, 261, ч. 5 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити спрощене позовне провадження в адміністративній справі.

2. Справа розглядатиметься суддею Мазур А.С. одноособово    у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

  3.Зобов’язати відповідачів подати до суду: всі матеріали, що були або мали бути взяті відповідачем до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов;

Зобов’язати Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Меженську Кароліну Сергіївну надати матеріали реєстраційних справ  на підставі яких було вчинено реєстраційні дії щодо припинення іпотеки земельної ділянки площею 0,068 га з кадастровим номером 1410136300:00:001:0039, припинення обтяження земельної ділянки площею 0,068 га з кадастровим номером 1410136300:00:001:0039, про припинення іпотеки на житловий будинок розташований у м. Донецьк, вул. Люксембург Рози, буд. 47, про припинення обтяження на житловий будинок розташований у м. Донецьк, вул. Люксембург Рози, буд. 47, на житловий будинок розташований у м. Донецьк, вул. Люксембург Рози, буд. 47, про визнання права власності на житловий будинок розташований у м. Донецьк, вул. Люксембург Рози, буд. 47 за Брутяном Араратом Дереніковичем, про визнання права власності на земельну ділянку кадастровий номер 1410136300:00:001:0039 за Брутяном Араратом Дереніковичем

Зобов’язати Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Рябову Ірину Геннадіївну надати матеріали реєстраційної справи на підставі яких було вчинено реєстраційні дії щодо реєстрації права власності на земельну ділянку, кадастровий номер 1410136300:00:001:0039 за Мар'енко Сергієм Володимировичем, реєстрації права власності на житловий будинок розташований у м. Донецьк, вул. Люксембург Рози, буд. 47 за Мар'енко Сергієм Володимировичем.

Зобов’язати Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Грібову Ганну Євгенівну надати матеріали реєстраційної справи на підставі яких було вчинено реєстраційні дії щодо реєстрації права власності на земельну ділянку, кадастровий номер 1410136300:00:001:0039 за Мілащенко Оксаною Олександрівною, реєстрації права власності на житловий будинок розташований у м. Донецьк, вул. Люксембург Рози, буд. 47 за Мілащенко Оксаною Олександрівною.

4. Запропонувати відповідачу у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання ухвали про відкриття  надати суду відзив на позовну заяву.

5. Роз’яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

6.У разі подання до суду відзиву на позов, запропонувати позивачу надати відповідь на відзив у десятиденний строк з моменту отримання відзиву.

7. У разі подання до суду відповіді на відзив, запропонувати відповідачу надати до суду заперечення проти відповіді на відзив.

           8. Копію Ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі.

 

Суддя                                                                                           А.С. Мазур

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.