Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 23 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про прийняття справи до провадження по справі № 826/5839/16

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

У Х В А Л А

 

16 липня 2019 року                              м. Київ                              № 826/5839/16

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Маруліної Л.О., ознайомившись з адміністративною справою

за позовом

Мандрикової Тетяни Миколаївни  

до

  Головного управління Національної поліції в Луганській області  Головного управління МВС України у Луганській області  Головне управління МВС України

третя особа

Лутугинський районний відділ ГУ МВС України в Луганській області

про

визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії

В С Т А Н О В И В:

Мандрикова Тетяна Миколаївна звернулась до суду з позовом до Головного управління МВС України, Головного управління МВС України у Луганській області, Головного управління Національної поліції в Луганській області, третя особа: Лутугинський районний відділ ГУ МВС України в Луганській області про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління МВС України у Луганській області від 06.11.2015 №401 о/с; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області прийняти у позивача заяву про  звільнення з органів внутрішніх справ у зв’язку з продовженням проходження служби в органах Національної поліції та заяву про прийняття на службу в органах Національної поліції відповідно до Закону України «Про Національну поліцію»; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області внести зміни до запису №7 у трудовій книжці позивача; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області видати позивачу довідку про роботу; зобов’язання Головне управління МВС України у Луганській області провести розрахунок та виплатити позивачу вихідне забезпечення при звільненні.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30 травня 2016 року відкрито провадження в адміністративній справі та призначено судовий розгляд справи.

В судовому засіданні від 21 червня 2016 року ухвалено про перехід у письмове провадження.

04 липня 2016 року від позивачем засобами поштового зв'язку до суду надійшла Заява про зміну адреси позивача.

09 серпня 2016 року від Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області засобами поштового зв'язку до суду надійшло Клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

09 серпня 2016 року від Головного управління Національної поліції в Луганській області засобами поштового зв'язку до суду надійшло Заперечення.

09 серпня 2016 року від Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області засобами поштового зв'язку до суду надійшло Заперечення.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 квітня 2017 року відмовлено в задоволенні клопотання представника Головного управління МВС України у Луганській області про залишення без розгляду справи №826/5839/16.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 квітня 2017 року позов задоволено частково; зобов'язано Головне управління МВС України у Луганській області нарахувати та виплатити Мандриковій Тетяні Миколаївні одноразову грошову допомогу в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби; в задоволені позову в іншій частині - відмовлено.

03 травня 2017 року позивачем подано апеляційну скаргу на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 квітня 2017 року.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 06 червня 2017 року апеляційну скаргу Мандрикової Тетяни Миколаївни залишення без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 квітня 2017 року - без змін.

Постановою Верховного Суду від 13 березня 2019 року Касаційну скаргу Мандрикової Тетяни Миколаївни задоволено частково; скасовано постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 квітня 2017 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 06 червня 2017 року, справу направлено на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 08.07.2019 року визначено суддю Маруліну Л.О. для розгляду адміністративної справи №826/5839/16.

Керуючись статтями 241, частиною п’ятою статті 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,

У Х В А Л И В:

1. Прийняти адміністративну справу до свого провадження, яка буде розглядатися суддею Маруліною Л.О.

2. Здійснити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін відповідно до статей 257-263 Кодексу адміністративного судочинства України.

3. В порядку підготовки справи до розгляду: надіслати копії ухвали про відкриття провадження особам, які беруть участь у справі.

4. Зобов’язати відповідача подати до суду відзив відповідно до статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України.

5. Встановити:

відповідачу – п’ятнадцять днів з дня вручення (отримання) цієї ухвали для подання відзиву на позовну заяву з доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача;

позивачу – десять днів, з дня наступного за днем отримання відзиву, для подання відповіді на відзив;

відповідачу - десять днів, з дня наступного за днем отримання відповіді на відзив, для подання заперечень;

третій особі – п'ятнадцять днів з дня вручення (отримання) цієї ухвали для подання пояснень на позовну заяву.

6. Роз’яснити, що подання заяв по суті справи (відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив, заперечення) є правом сторони, такі заяви повинні відповідати вимогам, встановленим статтями 162-164 Кодексу адміністративного судочинства України та подаватись до суду з доказами їх направлення з додатками іншій стороні.

Докази, заяви з процесуальних питань подаються до суду відповідно до статей 79, 166-167 цього Кодексу.

7. Роз’яснити відповідачу, що неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

 

Ухвала набирає законної сили відповідно до частини першої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Суддя                                                                                      Л.О. Маруліна

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.