Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 13 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Висновок Міністерства про вплив на довкілля львівського сміттєпереробного заводу: суд ухвалив рішення щодо заяви про забезпечення позову

 

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову  щодо зупинення дії висновку Міністерства екології та природних ресурсів України з оцінки впливу на довкілля планової діяльності львівського сміттєпереробного заводу, ухвалив відмовити у її забезпеченні. Суд  ухвалив таке рішення, оскільки  позивачами наразі не наведено та не доведено обставини, які б вказували, що невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав, або інтересів позивачів, за захистом яких вони звернулися до суду, шляхом подання позовної заяви.

Крім того, суд дійшов висновку, що до розгляду даної справи по суті та з наданих наразі позивачами документальних доказів неможливо зробити висновок про очевидну протиправність оскаржуваного висновку Міністерства.  

Як відомо, позивачі просили суд вжити заходи забезпечення позову, шляхом  зупинення дії висновку Міністерства екології та природних ресурсів України з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Будівництво механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у м. Львові на Пластовій, 13», а також заборони Львівському комунальному підприємству «Зелене місто» вчиняти дії з метою отримання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт щодо будівництва Комплексу  та здійснювати безпосередньо підготовчі та будівельні роботи.

Нагадаємо, раніше суд відкрив провадження у справі за позовом  до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання протиправним та скасування висновку Міністерства з оцінки впливу на довкілля планової діяльності львівського сміттєпереробного заводу.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.