Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Працівниками НАБУ та ГПУ чиниться тиск на суддів ОАСК: приміщення заблоковано, робота суду паралізована!

Сьогодні, 26 липня 2019 року, працівниками НАБУ та ГПУ здійснюється грубе неправомірне втручання в роботу Окружного адміністративного суду міста Києва - наразі проводяться обшуки в кабінетах суддів, канцелярії, інших приміщеннях, відбувається вилучення оргтехніки та документів, що унеможливлює проведення судових засідань, прийому та реєстрацій вхідних документів від відвідувачів суду.

Слідчі дії проводяться за старим відомим сценарієм – на підставі ухвали суду (цього разу - Деснянського районного суду міста Чернігова) з порушенням територіальної підсудності справи. Клопотання про проведення обшуку було подано слідчим Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України до суду, який знаходиться в Чернігові. Крім того, слід зазначити, що вказаний структурний підрозділ ГПУ було утворено для розслідувань справ Майдану під керівництвом Горбатюка, а питання можливих правопорушень з боку суддів не відноситься до сфери компетенції цього Управління.

Ухвала на проведення обшуків в Окружному адміністративному суді міста Києва видана суддею Деснянського районного суду міста Чернігова по кримінальному провадженні 2014 року і стосується справ, що були відкриті у 2019 році.

Працівнику апарату Окружного адміністративного суд міста Києва була продемонстрована ксерокопія вступної та резолютивної частина ухвали Деснянського суду міста Чернігова про проведення обшуків в ОАСК, після чого працівники НАБУ та ГПУ фактично заблокували роботу суду. З їх усних повідомлень стало відомо, що однією з причин проведення обшуків є справи щодо повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які перебувають у провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва. Неправомірні дії з боку ГПУ та НАБУ свідчать про спроби тиску на суддів та їх дискредитацію.  

Обшуки тривають понад шість годин, судді та працівники апарату суду залишаються заблокованими, зв’язку з ними немає. Запланований брифінг ОАСК з приводу ситуації, що склалась, не відбувся, адже судді фізично не мали змоги вийти до журналістів. Коли буде відновлена робота суду – поки не відомо.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян