Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 7 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Наказ Міноборони про нову систему харчування – позивач надав суду докази порушення процедури його прийняття

У зв’язку із поширенням у ЗМІ прес-релізу Міноборони про рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, яке ніби-то ставить під загрозу систему харчування військовослужбовців, наголошуємо – суд застосував заходи забезпечення позову, які спрямовані виключно на збереження існуючого становища до розгляду справи по суті.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов та заява про його забезпечення щодо оскарження наказу Міноборони «Про перехід віськових частин (установ, закладів) Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році». Предметом позову в даній справі є правомірність процедури прийняття вищезгаданого наказу Міноборони. Розглянувши отримані матеріали, суд відкрив провадження у справі та вжив заходи забезпечення позову.

Позивач надав суду докази того, що оскаржуваний наказ є регуляторним актом та потребує відповідної процедури  прийняття, яка була порушена Міноборони. На підтвердження вищезазначеного позивачем було надано висновок наукової установи. Зокрема, оскаржуваний наказ не було погоджено з Державною регуляторною службою, не внесено його до плану підготовки регуляторних актів та не оприлюднено для громадського обговорення, що стало підставою для задоволення судом клопотання про забезпечення позову.

Сьогодні, 29 липня 2019 року,  до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло клопотання про скасування заходів забезпечення позову від Міністерства оборони України, яке буде розглянуто у встановленому чинним законодавством порядку.

 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович