Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Володимир Орлов просить суд заборонити призначати інших осіб начальником Південно-східного територіального управління АРМА

 

​Володимир Орлов просить Окружний адміністративний суд міста Києва застосувати заходи забезпечення позову шляхом встановлення заборони очільнику АРМА призначати інших осіб на посаду начальника Південно-східного територіального управління Агентства.

Зокрема, позивач просить заборонити Голові Агентства з розшуку та менеджменту активів та/або виконуючому обов’язки очільника АРМА, до набрання рішенням у справі №640/13182/19 законної сили, приймати/видавати акт про призначення інших осіб, у тому числі шляхом переведення державних службовців, на посаду начальника Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів  забезпечення позову.

Водночас, у липні суд відкрив провадження у справі №640/13182/19 та ухвалив розглядати її у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами. Зазначимо, позивач – Володимир Орлов просить суд визнати протиправним рішення в.о. Голови АРМА про відмову у призначенні позивача на посаду начальника Південно-східного теруправління Агентства та просить суд  зобов'язати Голову АРМА прийняти рішення про призначення Володимира Орлова начальником відповідного міжрегіонального територіального управління.  

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович