Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

УПЦ КП vs Мінкультури: вільні слухачі зірвали сьогоднішній розгляд справи

Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва під час судового засідання у справі за позовом Української Православної Церкви Київського Патріархату щодо скасування наказу про їх ліквідацію,  ухвалив – задовольнити клопотання представника Київської митрополії УПЦ про участь у справі у якості третьої особи на боці відповідача – Міністерства культури України.

Водночас, під час розгляду даної справи суддя виніс зауваження для вільного слухача через порушення ним порядку. Однак ним було повторно вчинено відповідні дії, що унеможливлювало проведення судового засідання. Враховуючи те, що під час розгляду даної справи у залі знаходилось понад 50 вільних слухачів, які висловлювали підтримку даній особі, тому слухати справу було неможливо і  суддею було оголошеного перерву до 11 вересня.

У зв’язку з відтермінування розгляду даної справи, вільні слухачі викликали слідчо-оперативну групу для ніби-то фіксацій заяви про злочин, заблокували залу судових засідань, що у свою чергу стало підставою для перенесення низки судових засідань, які були призначені на цей день. До приїзду СОГ, у присутності судді, особи, які знаходились у залі судових засідань, висловлювали свої думки щодо рішення, яке має бути ним ухвалене у справі.

Через події, які мали місце 27 серпня під час розгляду справи за позовом  Української Православної Церкви Київського Патріархату суддя зобов’язаний звернутися  до Вищої ради правосуддя із повідомлення про втручання у його діяльність щодо здійснення правосуддя.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Української Православної Церкви Київського Патріархату до Міністерства культури України щодо скасування наказу, в частині, де зазначено, що втратили чинність накази Міністерства  про реєстрацію у новій редакції Статуту релігійної організації «КИЇВСЬКА ПАТРІАРХІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ», а також про нову редакцію Статуту про управління УПЦ КП.

 

 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян