Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 9 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала по справі № 826/16506/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А
26 листопада 2014 року   м. Київ   № 826/16506/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Гарника К.Ю., суддів Добрівської Н.А., Катющенка В.П., при секретарі судового засідання Непомнящій А.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання про заміну процесуального статусу третіх осіб в адміністратинвій справі

за позовом                 Боярової Валерії Сергіївни                 
до
треті особи                 Міністерства внутрішніх справ України       
             Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій
             області
             Артемівський міський відділ Головного управління Міністерства
             внутрішніх справ України в Донецькій області
про              визнання незаконним та скасування наказу,

В С Т А Н О В И В:

Боярова Валерія Сергіївна (далі по тексту - позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Міністерства внутрішніх справ України (далі по тексту - відповідач), з вимогою визнати протиправним та скасувати наказ, поновлення на посаді.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 жовтня 2014 року відкрито провадження в адміністративний справі, закінчено підготовче провадження та призначено справу до розгляду у судовому засіданні 10 листопада 2014 року, яке відкладалось до 26 листопада 2014 року.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 листопада 2014 року залучено до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Артемівський міський відділ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області.
В судовому засідання 26 листопада 2014 року представником відповідача заявлено клопотання про заміну процесуального статусу третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Артемівського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області на процесуальний статус відповідачів у зв’язку з тим, що, у разі задоволення позовних вимог, рішення суду частково повинне виконуватись саме ГУ МВС України в Донецькій області, Артемівським МВ ГУМВС України в Донецькій області.
Позивач заперечив проти залучення третіх осіб до участі у справі.
Розглянувши вищевказане клопотання, суд приходить до висновку, що вона підлягає задоволенню з огляду на наступне.

Відповідно до статті 52 Кодексу адміністративного судочинства України суд першої інстанції, встановивши, що з адміністративним позовом звернулася не та особа, якій належить право вимоги, або не до тієї особи, яка повинна відповідати за адміністративним позовом, може за згодою позивача допустити заміну первинного позивача або відповідача належним позивачем або відповідачем, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи.
Якщо позивач не згоден на його заміну іншою особою, то ця особа може вступити у справу як третя особа, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, про що суд повідомляє третю особу.
Якщо позивач не згоден на заміну відповідача іншою особою, суд може залучити цю особу як другого відповідача. У разі відмови у задоволенні адміністративного позову до такого відповідача понесені позивачем витрати відносяться на рахунок держави.
Після заміни сторони, вступу третьої особи, що заявляє самостійні вимоги на предмет спору, залучення другого відповідача розгляд адміністративної справи починається спочатку.
Оскільки позовні вимоги в частині виплати грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, поновлення на посаді слідчого відділення розглядування злочинів лінії карного розшуку слідчого відділу Артемівського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області у випадку задоволення позовних вимог не можуть бути виконані відповідачем МВС України, суд вважає за необхідне замінити процесуальний статус третіх осіб Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Артемівського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області та залучити їх у статусі відповідачів.

Керуючись положеннями статті 52, статті 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва -

У Х В А Л И В:

1. Залучити до участі у справі в якості відповідачів Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Артемівський міський відділ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області.
  2. Повідомити, що  судове засідання відбудеться 16 грудня 2014 року о 14:00 год. за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, каб. № 02.
  3. Ухвалу про залучення третьої особи направити відповідачам Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Артемівському міському відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області.
  4. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення

Головуючий суддя                                                                   К.Ю. Гарник

Судді                                                                                             Н.А. Добрівська

                                                                                                         В.П. Катющенко
:

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.