Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Звільнення Янчука з посади Держсекретаря МОЗ: суд розглянув його заяву про забезпечення позову

 

21 жовтня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення позову Артема Янчука, в якій він просив суд зупинити дію розпоряджень Міністерства охорони здоров’я України від 12.10.2019 р. про  звільнення його з посади Держсекретаря та про тимчасове покладення виконання обов’язків Держсекретаря на Інну Солодку. Нагадаємо, заява про забезпечення позову надійшла до суду до подання самого позову. Серед інших її вимог - заборонити Кабінету Міністрів України вчиняти будь-які дії щодо проведення конкурсу на посаду Державного секретаря МОЗ, а також щодо призначення Держсекретаря чи покладення його обов’язків на інших осіб.

В ході розгляду заяви суд дійшов висновку про її необґрунтованість  та відмовив позивачу у її задоволенні. На думку суду, без  розгляду справи по суті з встановленням усіх фактичних обставин справи та дослідженням доказів, що мають значення для вирішення даної справи, вжиття заходів забезпечення позову є неможливим.

Слід зазначити, що після заяви про забезпечення позову, до суду надійшов відповідний позов Артема Янчука, в якому він оскаржує розпорядження КМУ про його звільнення та призначення Інни Солодкої на посаду Держсекретаря МОЗ. Також позивач просить суд поновити його на посаді Держсекретаря МОЗ із дня його звільнення. Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович