Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про відкриття провадження в адміністративній справі № 826/12028/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

Вн. № 1/517
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
28 листопада 2014 року м. Київ № 826/12028/14

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Клочкова Н.В., ознайомившись з позовною заявою
    Мартиновського Романа Юрійовича
до  1) Ради адвокатів України
2) Ради адвокатів м. Севастополя
про  визнання дій протиправними,,

В С Т А Н О В И В:

Мартиновський Роман Юрійович (далі – позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Ради адвокатів України (далі – відповідач 1) та до Ради адвокатів м. Севастополя (далі – відповідач 2) про визнання протиправними дій Ради адвокатів України та Ради адвокатів м. Севастополя з внесення 13.09.2013 до Єдиного реєстру адвокатів України запису наступного змісту: “За вчинення дисциплінарного проступку зупинено право на зайняття адвокатською діяльністю на строк 6 місяців. Рішення КДКА Закарпатської області від 16.05.2013” та стягнення з відповідачів у солідарному порядку на користь позивача відшкодування моральної шкоди у розмірі 5000,00 грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 19.08.2014 залишено без розгляду позовну заяву Мартиновського Романа Юрійовича на підставі ч. 2 ст. 100 КАС України (позовна заява може бути залишена без розгляду як на стадії вирішення питання про відкриття провадження в адміністративній справі без проведення судового засідання, так і в ході підготовчого провадження чи судового розгляду справи).
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 04.11.2014 скасовано ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 19.08.2014, а справу направлено для продовження розгляду.
До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла справа № 826/12028/14, якій присвоєно вхідний номер 18165 та передано судді Клочковій Н.В.
Згідно ст. 110 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі.
Суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку. З цією метою суд може:
1) прийняти рішення про витребування документів та інших матеріалів; навести необхідні довідки; провести огляд письмових та речових доказів на місці, якщо їх не можна доставити до суду; призначити експертизу, вирішити питання про необхідність залучення свідків, спеціаліста, перекладача;
2) прийняти рішення про обов'язковість особистої участі осіб, які беруть участь у справі, у судовому засіданні, про залучення третіх осіб до справи;
3) викликати на судовий розгляд адміністративної справи свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів;
4) прийняти рішення про проведення попереднього судового засідання.
Керуючись ст.ст. 104-107, 110 КАС України, суд –

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі № 826/12028/14 та призначити попереднє судове засідання на  10 грудня 2014 року о  11:20 год. за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, зал судових засідань №  10 (1 поверх, в р-ні канцелярії).
2. Справа розглядатиметься у попередньому судовому засіданні під головуванням судді Клочкової Н.В.
3. Копію ухвали та витяг про процесуальні права і обов'язки сторін невідкладно надіслати позивачу: Мартиновському Р.Ю. та відповідачам: Раді адвокатів України та Раді адвокатів м. Севастополя разом із копіями позовних заяв з додатками.

Додаток на адресу відповідачів: позовна заява з додатками.

Суддя                                                                                                             Клочкова Н.В

Інформація про процесуальні права і обов’язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати  в  суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити  підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право  визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.