Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі № 640/19122/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

 

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

01 листопада 2019 року

м. Київ

№ 640/19122/19

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Шулежко В.П., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї документами

 

товариства з обмеженою відповідальністю «Собі» (04071, м. Київ, вул. Електриків, 4)

до

Державного реєстратора Філії Комунального підприємства Київської обласної ради «Аквабіоресурси» Ісаєва Володимира Володимировича (04071, м. Київ, вул. Ярославська, 26),

 

Філії Комунального підприємства Київської обласної ради «Аквабіоресурси» (15000, Чернігівська область, смт. Ріпки, вул. Пансіонат Дружба 1),

про

визнання протиправним та скасування рішення, скасування запису,

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Собі» (далі – позивач) з позовом до Державного реєстратора Філії КП Київської обласної ради «Аквабіоресурси» Ісаєва Володимира Володимировича, Філії КП Київської обласної ради «Аквабіоресурси» про визнання протиправним та скасування рішення, скасування запису.

Позовна заява не відповідала вимогам статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України), тому ухвалою суду від 15.10.2019 залишена без руху з наданням строку для усунення недоліків.

На виконання вимог ухвали суду позивачем подано заяву про усунення недоліків позовної заяви разом з доказами сплати судового збору у встановлених порядку і розмірі.

Таким чином, позовну заяву приведено у відповідність до вимог статей 160, 161 КАС України.

Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 та 171 КАС України та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені Кодексом адміністративного судочинства України, відсутні.

При ознайомленні з позовною заявою судом встановлено, що позивачем пред'явлено вимоги, які у відповідності до статті 12 КАС України належать до справ незначної складності та згідно з вимогами статті 257, частини п’ятої статті 262 КАС України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали, судом визнано їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і відкриття провадження у справі.

Відповідно до частини другої статті 49 КАС України, якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов’язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Дослідивши позовну заяву та додані до неї матеріали, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору – Міністерство юстиції України, Болоцького Генадія Юрійовича.

Керуючись положеннями статей 12, 49, 160-164, 171, 248, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

У Х В А Л И В:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі, яка буде розглядатись одноособово суддею Шулежком В.П.

2. Розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

3. Запропонувати відповідачам протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі подати до суду відзив на позовну заяву. Відзив подається до суду разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідачів, якщо такі докази не надані позивачем, зокрема, необхідно надати належним чином засвідчені копії всіх матеріалів, на підставі яких прийнято оскаржувані рішення; та документами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

4. Роз’яснити відповідачам, що у разі ненадання ними відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами. Неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

5. Роз'яснити сторонам, що позивач має право подати до суду відповідь на відзив (ст. 163 КАС України), а відповідачі - заперечення (ст. 164 КАС України) протягом п'ятиденного строку, відлік якого починається, відповідно: для позивача - з моменту отримання відзиву на позов, а для відповідачів - з моменту отримання відповіді на відзив.

У разі подання відповіді на відзив або заперечення до них необхідно додати: докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються викладені у них заперечення, якщо такі докази не надані іншою стороною; документи, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив або заперечення і доданих до них доказів іншим учасникам справи.

6. Залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Міністерство юстиції України (01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13), Болоцького Генадія Юрійовича (83031, м. Донецьк, вул. Бонч-Бруєвича, буд. 10, кв.2)

7. Запропонувати третім особам подати до суду протягом п’ятнадцяти днів з моменту отримання ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі письмові пояснення з приводу заявлених позовних вимог.

8. Роз'яснити сторонам, що докази, заяви з процесуальних питань подаються до суду відповідно до статей 79, 166-167 КАС України.

9. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud2670/.

10. Копію ухвали про відкриття провадження надіслати учасникам справи, а відповідачу та третій особі 1 також копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

11. Зобов'язати позивача, не пізніше двох днів з дня отримання даної ухвали, надіслати третій особі 2 (Болоцькому Генадію Юрійовичу) копії позовної заяви з доданими до неї документами, а докази такого надіслання надати до суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

 

Суддя                                                                                                          В.П. Шулежко

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.