Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про залишення позовної заяви без руху № 826/18348/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху

27 листопада 2014 року    м. Київ   № 826/18348/14

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Катющенко В.П., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Міндоходів у Донецькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю “Славерс” про стягнення податкового боргу в розмірі 1   112,68 грн., -

В С Т А Н О В И В:

Державна податкова інспекція у м. Краматорську Головного управління Міндоходів у Донецькій області звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Славерс”, в якому просить суд стягнути податковий борг в розмірі 1   112,68 грн.
Стаття 107 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що суддя, вирішуючи питання щодо відкриття провадження в адміністративній справі, з’ясовує, зокрема, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Відповідно до частин першої-третьої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України  у позовній заяві зазначаються: 1) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява; 2) ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; 3) ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі; 4) зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п’ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів; 5) у разі необхідності – клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків, заява про поновлення строку звернення до адміністративного суду тощо; 6) перелік документів та інших матеріалів, що додаються; На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості – зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів. До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Як вбачається з позовної заяви та документів, доданих до неї, її подано без дотримання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Так, до позовної заяви позивачем додано фіскальний чек № 2010 від 18.11.2014, як доказ направлення копії позовних матеріалів відповідачу.
Як вбачається із зазначеного чеку, отримувачем вказано – “Славерс”, проте індекс та місто отримувача аналогічні адресі Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Міндоходів у Донецькій області.
Разом з тим, з витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що доданий позивачем до позовної заяви, адресою Товариства з обмеженою відповідальністю “Славерс” є: 02125, м. Київ, Дніпровський район, проспект Визволителів, будинок 1, офіс 613.
Крім того, позивачем до позовної заяви додано копію корінця податкової вимоги № 4-15/1799/10/05-15-0 від 09.01.2014 та докази його направлення ТОВ “Славерс”, адресою якого, як вбачається із податкової вимоги та рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, вказано: 94013, Луганська область, м. Стаханов, проспект Леніна, буд. 3, кв. 20.
При цьому, ні позовна заява, ні додані до неї матеріали не містять жодної інформації щодо знаходження відповідача за адресою, на яку надіслано податкову вимогу, що, у свою чергу, свідчить про відсутність доказів узгодження податкового боргу.
Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Зазначені недоліки позовної заяви повинні бути усунуті шляхом подання до суду належних доказів направлення позовної заяви з додатками відповідачу, належні докази узгодження податкового боргу та уточненої позовної заяви з додержанням всіх вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що позовну заяву Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Міндоходів у Донецькій області слід залишити без руху, надавши строк для усунення вказаних недоліків протягом трьох днів з моменту отримання ухвали.
Згідно з частиною 2 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
Керуючись ст. ст. 106, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

У Х В А Л И В:

1. Позовну заяву Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Міндоходів у Донецькій області залишити без руху.
2. Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом трьох днів з моменту отримання вказаної ухвали.
3. Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України.
4. Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвала набирає законної сили відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки, встановлені                  ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Суддя                                                                                       В.П. Катющенко

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.