Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 11 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про відкриття провадження у справі № 640/22327/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

19 листопада 2019 року

м. Київ

№ 640/22327/19

 

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

 

Могила Сергія Костянтиновича

до

Громадської ради доброчесності

про

визнання протиправними та скасування рішення і висновку, зобов’язання вчинити дії

    В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся Могил Сергій Костянтинович (РНОКПП 2713909596 адреса: 01133, м. Київ, бульв. Лесі Українки, 7Б, кв. 171) з позовом до Громадської ради доброчесності» (адреса: 03109, м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9), в якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати Висновок про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича критеріям доброчесності та професійної етики, який затверджено Громадською радою доброчесності 24.01.2019.

- визнати протиправним та скасувати рішення Громадської ради доброчесності, оформлене у вигляді Протоколу засідання Громадської ради доброчесності від 24.01.2019, в частині затвердження Висновку про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича критеріям доброчесності та професійної етики;

- зобов’язати Громадську раду доброчесності вилучити Висновок про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича критеріям доброчесності та професійної етики, затвердженого Громадською радою доброчесності 24.01.2019, шляхом відкликання цього Висновку з Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Дослідивши подану позовну заяву, суд визнав таку позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі, яка буде розглядатись у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Крім того, суд дійшов висновку про необхідність залучення у даній справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача – Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, оскільки прийняте судом рішення у даній справі може вплинути на права та обов’язки названої особи, як суб’єкта владних повноважень, який приймає рішення щодо відповідності позивача вимогам кандидата на посаду судді Верховного Суду, в т.ч. з урахуванням висновку Громадської ради доброчесності.

Керуючись вимогами ст.ст. 12, 49, 171, 248, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва –

У Х В А Л И В:                                            

1. Відкрити спрощене позовне провадження в адміністративній справі.

2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Вищу кваліфікаційну комісію суддів України (код ЄДРПОУ 37316378, адреса: 03109, м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9).

3. Справа розглядатиметься суддею Скочок Т.О. одноособово    у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

4. Відповідачу    у п’ятнадцятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали    подати до суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову (разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи копії відзиву та доданих до нього документів).

5. Відзив на позовну заяву разом з доданими до нього матеріалами мають бути подані до канцелярії суду за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1.

6. Попередити відповідача, що у разі не подання ним разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи копії відзиву та доданих до нього документів у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішить справу за наявними матеріалами.

7. Витребувати у відповідача:

- засвідчену копію висновку про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича критеріям доброчесності та професійної етики, що затверджений Громадською радою доброчесності 24.01.2019;

- засвідчені копії всіх наявних у відповідача документів, на підставі яких прийнято оспорюваний висновок про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича критеріям доброчесності та професійної етики;

- засвідчену копію рішення відповідача, яке оформлене у вигляді протоколу засідання Громадської ради доброчесності, в частині затвердження висновку про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича критеріям доброчесності та професійної етики.

8. Витребувати від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

- засвідчену копію матеріалів суддівського досьє судді Верховного Суду Могила Сергія Костянтиновича.

9. Витребувані судом докази та матеріали надати через канцелярію суду у    п’ятнадцятиденний строк    з дня отримання копії цієї ухвали.

10. Запропонувати третій особі    у п’ятнадцятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали суду    подати до канцелярії суду пояснення щодо позову.

11. Запропонувати позивачу у разі отримання відзиву на позовну заяву    у десятиденний строк з дня отримання від відповідача відзиву    подати до канцелярії суду відповідь на відзив.

12. Запропонувати відповідачу у разі отримання відповіді на відзив надати свої заперечення та встановити для їх надання    п'ятиденний строк з дня отримання від позивача відповіді на відзив.

13. Відповідь на відзив, пояснення щодо позову та заперечення разом з доданими до них доказами мають бути подані до суду разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи.

14. Роз’яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 9 ст. 79 Кодексу адміністративного судочинства України, копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

15. Копію даної ухвали направити учасникам справи. Відповідачу та третій особі також надіслати копію позову та доданих до нього матеріалів (ч. 2 ст. 174 КАС України).

16. Копію даної ухвали, разом з позовом та додатками до нього, направити відповідачу також електронною поштою за адресами info@grd.gov.ua (відповідно до ст. 28 Регламенту Громадської ради доброчесності «Контакти Ради для зовнішнього використання»), head@grd.gov.ua (визначена у Висновку) та info.grd.ua@gmail.com.

17. Повідомити учасників справи про можливість отримати інформацію по справі, що розглядається, за веб-адресою сторінки http://adm.ki.court.gov.ua/sud2670/.

 

Ухвала набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.     

Ухвала щодо відкриття провадження у справі може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції     у порядку та в строки, передбачені ст.ст. 295-297 Кодексу адміністративного судочинства     України, з підстави порушення правил підсудності.

 

  Суддя                                                                                           Т.О. Скочок

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

В.о.  Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


 Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.