Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Заява пресслужби ОАСК щодо поширення недостовірної інформації стосовно обставин розгляду ВРП дисциплінарної справи щодо судді Євгена Аблова

 

ОАСК  обурений грубим умисним перекручуванням та спотворенням фактів одіозними професійними громадськими діячами стосовно обставин розгляду Вищою радою правосуддя дисциплінарної справи щодо судді Окружного адміністративного суду міста Києва Євгена Аблова.

 

Задля внесення ясності і правди, вважаємо за необхідне зробити цю заяву. 

Так, у поширених публікаціях цинічно зазначається, що підставою для дисциплінарного провадження щодо судді Аблова було начебто прийняття останнім рішення щодо акцій масового протесту, котрі мали місце на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках.

З повною мірою компетентності та відповідальності заявляємо: це брехня! Інформація зашкварених активістів-підприємців  є абсолютно недостовірною. Вона зовсім не відповідає обставинам справи. Хоча, ми прекрасно розуміємо, що безграмотні писаки зводять наклеп умисно, відпрацьовуючи свої брудні гонорари і виконуючи завдання з дискредитації судді Аблова та всього ОАСК. Таку тенденцію ми зафіксували досить давно.

Повідомляємо, що ВРП, в межах дисциплінарного провадження щодо судді Аблова, досліджувалися обставини правомірності самовідводу під час розгляду адміністративної справи, абсолютно не пов‘язаної з подіями 2013-2014 років. Також йшлося про коментарі Євгена Аблова у ЗМІ.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва наголошує на неприпустимості  поширення фейків у ЗМІ. Так само, як і на не зареєстрованих сайтах, котрі не є засобами масової інформації, однак знаходяться у публічній площині та впливають на громадську думку. Вимагаємо припинити спроби дискредитації суду, видумуючи для цього брудні інсенуації!

 

Наголошуємо, що такі брехливі публікації створюються штучно, спеціально навченими безпринципними одними й тими ж людьми і не безкоштовно.   Вони формують у громадськості збочене уявлення про судову систему. Це якраз той випадок, коли саме ті «діячі», котрі кричать постійно про судову реформу, хочуть, щоб судова система стала якнайгіршою – щоб їм була робота. Бо платять їм лише за матеріали, що дискредитують судову владу та окремих суддів. Це якраз ті діячі, котрі волають про доброчесність чи недоброчесність суддів. Насправді ж, їх строката біографія, та особиста моральна планка не дозволяє навіть вимовляти це слово - доброчесність!

 

По суті. Умисне перекручування авторів публікацій правдивих підстав здійснення дисциплінарного провадження, призвів до того, що ЗМІ подали інформацію так, що, начебто ВРП умисно не притягла до відповідальності суддю за справи Майдану. Зрозуміло, що це відверта брехня. І безпосередньо до Майдану справа не мала жодного стосунку.

Ми обурені тим, що перед розповсюдженням недостовірних заяв так званих громадських організацій, жоден представник ЗМІ не зв'язався з пресслужбою Окружного адміністративного суду міста Києва аби перевірити інформацію.  Жоден!

Відтак звертаємось до представників ЗМІ з рекомендацією виконувати свій найперший професійний обов’язок – перевіряти інформацію. Звертайтеся за інформацією до нас, а не до різних пройдисвітів.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян