Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Позов ексголови представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера – суд розглянув клопотання НБУ про розгляд справи у закритому засіданні

 

17 грудня 2019 року відбулось підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києві у справі за позовом ексголови представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера до Національного банку України. Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Комітету НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності  банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, яким йому було відмовлено у погодженні  на посаду Голови Наглядової ради Ощадбанку України. Позивач вважає оскаржуване рішення НБУ упередженим, незаконним і таким, що прийнято регулятором з перевищенням своїх повноважень.

В ході підготовчого засідання суд розглянув клопотання представника Національного банку України про розгляд справи у закритому засіданні, яке було заявлено на підставі  положень Закону України «Про банки і банківську діяльність». Суд задовольнив вказане клопотання відповідача та продовжить розгляд справи у закритому судовому засіданні.

Відповідно до п.10-11 ст.10 КАСУ, розгляд справи у закритому судовому засіданні проводиться з додержанням правил здійснення адміністративного судочинства. Під час такого розгляду можуть бути присутніми лише учасники справи, а в разі необхідності – свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі. Використання систем відеоконференцзв’язку та транслювання перебігу судового засідання в мережі Інтернет у закритому судовому засідання не допускається.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян