Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Позов ексголови представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера – суд розглянув клопотання НБУ про розгляд справи у закритому засіданні

 

17 грудня 2019 року відбулось підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києві у справі за позовом ексголови представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера до Національного банку України. Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Комітету НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності  банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, яким йому було відмовлено у погодженні  на посаду Голови Наглядової ради Ощадбанку України. Позивач вважає оскаржуване рішення НБУ упередженим, незаконним і таким, що прийнято регулятором з перевищенням своїх повноважень.

В ході підготовчого засідання суд розглянув клопотання представника Національного банку України про розгляд справи у закритому засіданні, яке було заявлено на підставі  положень Закону України «Про банки і банківську діяльність». Суд задовольнив вказане клопотання відповідача та продовжить розгляд справи у закритому судовому засіданні.

Відповідно до п.10-11 ст.10 КАСУ, розгляд справи у закритому судовому засіданні проводиться з додержанням правил здійснення адміністративного судочинства. Під час такого розгляду можуть бути присутніми лише учасники справи, а в разі необхідності – свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі. Використання систем відеоконференцзв’язку та транслювання перебігу судового засідання в мережі Інтернет у закритому судовому засідання не допускається.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович