Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 13 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

ОАСК розглянув заяву про забезпечення позову щодо заборони призначати Новікова Головою НАЗК

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову щодо заборони призначати Олександра Новікова Головою НАЗК, ухвалив – відмовити у її задоволенні.

Наразі, позивачем не доведені та документально не підтверджені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам, свободам та інтересам і які б унеможливили у подальшому їх захист без вжиття відповідних заходів. Окрім того, в матеріалах справи відсутні докази та підтвердження того, що невжиття заходів до забезпечення позову якимось чином може ускладнити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Нагадаємо, позивач просив суд зупинити дію Розпорядження КМУ «Про затвердження складу Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції», а також просив заборонити Уряду призначати на посаду Голови НАЗК Олександра Новікова до закінчення розгляду справи по суті.

Водночас, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 5 лютого підготовче засіданні у справі, де позивач просить ОАСК визнати протиправним та скасувати відповідне розпорядження Уряду, а також рішення Комісії про обрання кандидатів для проведення співбесіди.

Окрім цього, в адміністративному позові позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Комісії, яким вона визначила з числа кандидатів, що пройшли співбесіду, кандидата Олександра Новікова, як кандидата, який згідно з її рішенням має найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання службових обов’язків Голови НАЗК, а також відповідає критеріям доброчесності; та внесення подання КМУ про його призначення на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

Остання середа місяця з 09.00-11.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.