Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Оскарження окремих положень порядку перетину тимчасово окупованих територій – ОАСК відкрив провадження у справі

 

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про визнання нечинними окремих положень Порядку в’їзду та виїзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій і Луганській областях та з таких територій.  Відповідний позов подав житель Краматорська.

Позивач оскаржує шості абзаци 17 та 18 пунктів Постанови Кабінету Міністрів України №815 від 17.07.2019, які передбачають, що, в разі наявності рішення суду щодо обмеження виїзду за кордон, фізичній особі буде відмовлено в наданні дозволу на перетинання лінії розмежування через діючі контрольні пункти для в’їзду та виїзду з тимчасово окупованих територій. Також через наявність рішення суду щодо обмеження виїзду за кордон координаційний центр або координаційна група припиняє (скасовує) дозвіл фізичної особи на перетинання лінії розмежування. Позивач вважає, що вказані положення не відповідають вимогам Конституції України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та просить суд визнати їх незаконними.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання у справі на 3 березня 2020 року.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян